İnternet

Otelz’den Depremzedelere 396 Farklı Otel ve Konaklama Tesisi!

Otelz'den depremzedelere 396 farklı otel ve konaklama tesisi hazırlandı!

Otelz’den depremzedelere 396 farklı otel ve konaklama tesisi hazırlandı. Detaylar haberimizde.

Otelz geçtiğimiz gün içerisinde depremzedelerin ücretsiz konaklayabileceği otellerin listesini yayınladı.Otel rezervasyon platformu olarak tanıdığımız web sitesi, hafta başında gerçekleşen depremden etkilenen vatandaşların ücretsiz konaklama ihtiyacını karşılayabileceği otel ve konaklama yerlerinin listesini yayınladı. Otelz’nin web sitesinden bu konaklama yerlerinin listesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otelz’den Depremzedelere 396 Farklı Otel ve Konaklama Tesisi!

Online olarak otel rezervasyonu gerçekleştirebildiğiniz platformda, depremden etkilenen vatandaşlara ücretsiz konaklama imkanı sağlayan otellerin listesini afetzede ve yakınları için yayınladı. Tüm Türkiye’de bulunan afetzedelerin ücretsiz olarak konaklayabileceği oteller için listeyi sizde kontrol edebilir ve yakınlarınızı yönlendirebilirsiniz. Siteye buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Sorunlu karayoluna dikkat!
Sorunlu karayoluna dikkat!

Ayrıca listede şu an görünen 396 farklı otel ve konaklama tesisi yer almakta. Afetzedelere ayrılan oda sayısı iki bine yaklaşmış olduğunu gözlemliyoruz. Hangi otelde ne kadar ücretsiz müsait oda kaldığını da incelediğinizde görüntüleyebilirsiniz. Listeye her geçen saat yeni oteller eklenmekte olduğunu belirtmekte fayda var.

Karayolu ulaşımında bulunan tıkanıklığın giderilmesi için Kahramanmaraş, Adıyaman ve Hatay’da 48 saatliğine araç girişinin yasaklandığı afetzede yakınlarına belirtmek gerekir. Deprem bölgesinden güvenli bölge olarak görülen diğer şehirlere gidecek depremzedelerimizin daha fazla mağduriyet yaşamaması için yetkili merciler tarafından yapılan açıklamalara göre hareket etmesini sağlamakta daha faydalı olacaktır.

Trendyol, Hepsiburada ve n11′ den Deprem Yardımlaşma Seferberliği.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu