İnternet

TunnelBear VPN, Türkiye’deki Kullanıcılara Ücretsiz 10 GB Kota Sunuyor!

TunnelBear VPN, Türkiye'deki kullanıcılara ücretsiz 10 GB kota sunacağını açıkladı.

TunnelBear VPN, Türkiye’deki kullanıcılara ücretsiz 10 GB kota sunacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Twitter ve TikTok’a erişim kısıtlamasının getirilmesi sonrası TunnelBear adlı VPN uygulaması Türkiye’deki tüm kullanıcılara 10 GB ücretsiz kota tanımladığının duyurusunu yaptı. Kısıtlamalar sonucu VPN’li erişimin sağlanabilmesi adına reklamsız ve kota hediyeli olduklarını açıkladılar.

TunnelBear VPN, Türkiye’deki Kullanıcılara Ücretsiz 10 GB Kota!

Dün öğleden sonra Türkiye’de Twitter ve TikTok adındaki sosyal medya platformlarına “bant genişliğini daraltma” işlemi uygulandı. Vatandaşlar bu platformlara erişim sorunu yaşadığını diğer mecralardan duyurdu. Platformlara ancak VPN ile erişim sağlanabilmekteydi.

TunnelBear VPN Türkiye
TunnelBear VPN Türkiye

TunnelBear adındaki VPN uygulaması, ücretsiz versiyonunda tüm kullanıcılara 500 MB kota sunmakta. Ancak TunnelBear, Türkiye’deki depremzedelere destek olmak üzere ve Twitter üzerinden iletişimin sürdürülebilmesi adına Türkiye’ye özel kampanya başlattığını duyurdu. Uygulamaya Türkiye’den bağlanan tüm kullanıcılara 10 GB ücretsiz kota tanımlandı yine Twitter üzerinden duyuruldu. TunnelBear’ ın yaptığı açıklamaya göre uygulamayı yükleyerek ücretsiz olarak 10 GB’a kadar VPN kullanılabilecek.

TunnelBear Nedir?

TunnelBear erişimi kısıtlanan ya da engellenen sitelere girebileceğiniz, VPN programıdır. TunnelBear çok farklı platformlarda çalışmaktadır. TunnelBear şu platformları destekler: IOS için “ iPhone, Ipad”, Android telefon, Android tabletler, Mac – OS X, Windows (Windows 7, Windows 8, Windows 10), Linux, Chome OS. Bu programın ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmakta.

TunnelBear uygulamasını sadece masaüstü cihazlar da değil Mobil cihazlar için de Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirme işlemi için üye olmanız gerekmekte. TunnelBear sayfasında email ve bir parola belirleyerek üye olabilir ve indirme sayfasına erişebilirsiniz.

Otelz’den Depremzedelere 396 Farklı Otel ve Konaklama Tesisi!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu