Donanım ve Elektronik

Vivo X100 Pro+ Teknik Özellikleri Lansman Öncesi Sızdırıldı!

Vivo X100 Pro+'ın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor.

Vivo X100 Pro+ ‘ın, serideki diğer iki model olan Vivo X90 ve Vivo X90 Pro ile birlikte bu yılın başlarında piyasaya sürülen Vivo X90 Pro +’ın halefi olarak piyasaya sürülmesi beklenmekteydi. X90 ve X90 Pro, sekiz çekirdekli 4nm MediaTek Dimensity 9200 SoC’ler tarafından destekleniyordu. X90 Pro+, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmıştı. Önceki çıkan sızıntı bilgiler ve raporlarda, X100 Pro+’ın kamera ayrıntılarını ve diğer özelliklerini görmüştük. Yayılan yeni bir sızıntı, akıllı cep telefonunun tasarımını gözler önüne seriyor.

Vivo X100 Pro+ Teknik Özellikleri ve Tasarımı!

Kaynak Fixed Focus Digital , bir Weibo gönderisine Vivo X100 Pro+’ın tasarım görüntüsü olduğunu iddia ettiği bazı fotoğraflar yükledi. Paylaştığı görüntülerde, akıllı cep telefonu siyah renk varyantında görülüyor. Kavisli ekranın üst kısmında ortaya hizalanmış bir öz çekim kamerası bulunuyor. Ses tuşları ve güç düğmesi cihazın sağ kenarında görünmekte. Telefonun arka panelinde sol üst köşeye yerleştirilmiş kamera modülü bulunuyor.

Vivo X100 Pro+ Teknik Özellikleri Lansman Öncesi Sızdırıldı!

Yükseltilmiş kare bir ada üzerine merkezin biraz solunda dairesel bir modül görülmekte. Dörtlü arka kamera ünitesi dairesel modülün içinde yer alıyor. Ayrıca kare adanın sol alt köşesinde cihaz logosunu ve sağ üst köşesinde bir LED flaş ünitesini görebiliyoruz. Sözde X100 Pro+’ın birincil arka kamerasının, kullanıcıların diyaframı f/1.5 ve f/2 arasında ayarlamasına olanak tanıyan Samsung Galaxy S9’a benzer değişken bir diyafram özelliği sunacağı söyleniyor.

Digital Chat Station tarafından daha önce yapılmış olan bir sızıntıda, Vivo X100 Pro+’nın Sony IMX9 serisi 1/14x-inç birincil kamera sensörüne, ultra geniş lensli 12 megapiksel Sony IMX663 sensöre ve 64 megapiksel OmniVision’a sahip olacağından bahsedilmişti. Ayrıca Telefoto lensli OV64B sensör bulunacağı da söyleniyordu. Daha önce sızıntı kaynak Vivo X100 ve Vivo X100 Pro’nun henüz piyasaya sürülmemiş sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 9300 SoC’ler tarafından destekleneceğini öne sürmüştü. Vivo X100 Pro+ ise duyurulmamış bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağı iddiasına sahip.

Asus ZenFone 10 Tasarımı ve Renk Seçenekleri Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu