Donanım ve Elektronik

OnePlus 12, OnePlus Ace 2 Pro Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus 12 modelinin bu yıl Kasım ya da Aralık aylarında Çin'de piyasaya sürüleceği aktarıldı.

OnePlus 12, OnePlus Ace 2 Pro Ekran Özellikleri Sızdırıldı! İşte detayları…

Teknoloji üreticilerinden OnePlus‘ın akıllı telefon serisinin yeni nesli olan OnePlus 12’yi bu yılın sonlarında Çin’de tanıtacağı daha önce paylaşılmıştı. OnePlus’ın bir sonraki akıllı cep telefonu hakkında çok az şey bilinmekle beraber, akıllı telefonun ekran özellikleri ve yakında Çin’de piyasaya sürülecek olan OnePlus Ace 2 Pro ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.

Akıllı telefonların teknik özellikleri Çinli mikroblog sitesi Weibo’da ortaya çıktı. Bu yılın başlarında Çinli akıllı telefon şirketi, global pazarda OnePlus 11’i piyasaya sürerken, OnePlus Ace 2 yalnızca Çin’de piyasaya da yer aldı. Telefonların lansmanda tanıtılması beklenen özellikleri de daha önce sızdırılmıştı.

OnePlus 12, OnePlus Ace 2 Pro!

Sızıntı kaynağı, Digital Chat Station aracılığıyla MySmartPrice tarafından hazırlanan bir raporda, OnePlus 12 ve OnePlus Ace 2 Pro’nun ekran özelliklerini paylaştığı görüldü. OnePlus 12, Samsung Display Corporation kaynaklı bir 2K OLED ekrana sahip olacak şekilde tasarlandığı söyleniyor. Ayrıca telefonun kavisli kenar ekranının yanı sıra üst kısımda merkezi olarak konumlandırılmış bir oluğu yani kamerası bulunacağı da söyleniyor. Tüm bunlara ek olarak, telefonun ekranının da 120 Hz yenileme hızını ve QHD+ çözünürlüğü desteklemesi bekleniyor.

OnePlus 12, OnePlus Ace 2 Pro Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

Kaynağın paylaştığı raporda, OnePlus 12’nin bu yıl Ekim ayında piyasaya sürülecek olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC tarafından desteklenme ihtimalinin çok yüksek olduğu da eklenmiş. Bu nedenle, OnePlus 12’nin 2023’ün sonunda Çin’de piyasaya çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra, OnePlus Ace 2 Pro’nun BOE’nin 1240 x 2772 piksel çözünürlüğe sahip 1.5K OLED ekranıyla kullanıcıların beğenisine sunulacağı bildiriliyor. Ekranın kavisli kenarlara ve merkezi olarak hizalanmış bir öz çekim kamerasına sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus 12’nin teknik özellikleri daha önce de sızdırılmıştı ve yeni raporlardaki ayrıntıları destekliyordu. Önceki bir rapora göre, OnePlus 12,  HD çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç OLED ekrana sahip olacak. Telefonun ayrıca SM8650 model numarasına sahip olduğu söylenen bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC’ye sahip olacağının da altını çizelim.

Vivo X100 Pro+ Teknik Özellikleri Lansman Öncesi Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu