Donanım ve Elektronik

Vivo T2 5G Serisinin Özellikleri Tanıtıldı!

Vivo T2 5G serisinin özellikleri nelerdir? Seri hakkındaki detaylar.

Vivo T2 5G serisinin özellikleri aktarıldı. Bu özellikler neler gelin birlikte bakalım.

Herkese teknoloji anlayışına sahip şirket Vivo fiyat performans terazisine uygun akıllı cep telefonlarına yeni bir seri ekleme çalışmalarını sürdürüyor. Vivo T2 serisinin merakla beklenen özellikleri tanıtıldı. Vivo T2 5G serisi akıllı telefonların 11 Nisan günü Hindistan’da görücüye çıkarılacağı açıklandı.

Vivo T2 5Gve Vivo T2x 5G, V2222 ve V2225 model numaraları ile Google desteklenen cihazlar listesine eklendiği görülebiliyor. Özellikleri ile fiyat performans ürünü olacağı anlaşılan bu seri Hindistan pazarına sunulduktan sonra diğer ülkelere de satış için servis edileceği beklentisi bulunuyor. Bu modellerin, serinin resmi tanımlarında iki renk seçeneğine sunulacağı, bu renklerin Altın ve Mavi olduğu söyleniyor.

Vivo T2 5G Serisi

Vivo T2 5G Serisi

Peki Vivo T2 5G ve Vivo T2X 5G neler sunacak? Cihazlar hakkında sunulmuş olan son rapora göre Vivo, Nisan ayında T2 5G serisini piyasaya sürmekte kararlı. T2 5G adlı modelin Snapdragon 695 yonga setinden gücünü alacağı bilgisi paylaşılmış. Akıllı cep telefonlarının 1300 nit yerel tepe parlaklığı, 360 Hz dokunmatik örnekleme hızına ve 6000000:1 kontrast oranına sahip Full HD+ AMOLED ekran özelliklerine sahip olduğu şirket tarafından doğrulanmış olduğunun altını çizelim.

Vivo, T2 5G’nin optik görüntüleme (OIS) desteği ile 64MP arka birincil lense sahip olacağı konuşulanlar arasında yerini alıyor. Cihazın 6GB RAM+128GB depolama alanı ve 8GB RAM+128GB depolama alanı mevcut iki seçeneği bulunacak. Tüm bunların yanı sıra, Vivo T2X 5G adlı modelin de 4GB RAM+ 128 GB depolama alanı ile 6GB RAM+128GB depolama alanı seçenekleri ile piyasaya sürüleceği beklentisi bulunmakta.

Realme Narzo N55 Tanıtımı Ne Zaman?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu