Donanım ve Elektronik

Realme Narzo N55 Tanıtımı Ne Zaman?

Realme Narzo N55 tanıtım tarihi açıklandı.

Realme Narzo N55 tanıtım tarihi belli oldu mu? Ne zaman tanıtılacak ? İşte detaylar.

Teknoloji şirketi Realme’nin yeni akıllı cep telefonu Realme Narzo N55  modeli ile ilgili bilgiler yakın zamanda paylaşılmaya başlanmıştı. Şirket geçtiğimiz gün bu akıllı cep telefonunun hangi tarihte tanıtılacağının duyurusunu yaptı. Narzo N serisinin ilk üyesi olan model 12 Nisan tarihinde Hindistan pazarında görücüye çıkarılacak.

Realme Narzo N55 hakkında neler söylenebilir?

Narzo N55 şirket tarafından “Yeni Nesil Hızlı Şarj Lideri” olarak adlandırılmakta olduğunu söyleyerek telefon hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Ayrıca Realme çıkacak olan bu cihazın şık tasarımı ve yenilikçi özellikleri ile birlikte özel bir deneyim sunacağının altını çiziyor.

Narzo ailesinin 2020’nin Eylül ayında tanıtılan üyesi Narzo 20 Pro en hızlı şarj desteğini sunan 65W şarj desteği ile görücüye çıkmıştı. Yeni tanıtılacak olan üye N55’in daha hızlı bir destek ile çıkması bekleniyor olsa da bu konu hakkında henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Realme şirketinin tanıtım etkinliği için göndermiş olduğu davetiyede “Yeni Nesil Güç” ve “Yeni Nesil Netlik” ifadeleri en dikkat çeken nokta oluyor. Bu sloganların teknoloji yazarları tarafından akıllı telefonun işlemcisi ve kamerasına ya da ekranı için bir referans verdiği şeklinde tahminlerde bulunmasına zemin hazırladığını söyleyelim.

Realme Narzo N55

Narzo N55’in teknik özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama ya da sızıntı bilgi bulunmamakta. Ancak şirket cihazın görünüşü hakkında minik bir ipucu paylaştı. Şirketin resmi Twitter hesabından paylaştığı videoda iki kamerası bulunan arka panelinin çift tonlu olduğu biraz görünmekte. Narzo N55’in sağ kenarında ses kontrol tuşlarının yanında güç butonu da bulunuyor. Ayrıca bu güç butonun parmak izi tarayıcısı işlevine sahip olacağı da videoda görülmekte.

Şirketin Realme Narzo N55 adlı modelinin resmi tanıtım tarihi 12 nisan günü olarak aktarılsa da, Realme  7-10 Nisan tarihlerinde akıllı telefon ile ilgili yeni bilgiler paylaşacağını açıkladı. Bu da cihaz ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için kısa bir süre beklememiz gerekeceği anlamına gelmekte.

Sony’den Yeni Taşınabilen 8 inçlik PlayStation!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu