Donanım ve Elektronik

OnePlus Pad Tablete ilk Bakış! 11.6 inçlik ekranıyla OnePlus Pad!

OnePlus Pad tabletin görünümü ortaya çıktı.

OnePlus Pad tabletin görünümü ortaya çıktı. İşte detaylar.

OnePlus Pad tabletin tanıtımı, üretici firma tarafından 7 Şubat’ta gerçekleşecek olan etkinlikte olacağı bir süre önce açıklanmıştı. Şirket, tabletin açıkça olmasa da bulutlarla gizlediği tanıtım görselini de yayınlamıştı. Şimdi de tablete ait olduğu söylenen görseller tekrardan yayınlandı.

Bahsi geçen görsellerde dikkat çekmekte olan ilk nokta, tabletin arka kamerası olduğunu söyleyebiliriz. Piyasada bulunan diğer tabletlerde genel olarak arka kamera panelin köşelerinde konumlandırılıyorken, OnePlus’ın ilk tabletinde 3 madeni para büyüklüğünde dikkat çekici bir kamera modülünün panelin ortasında konumlandırılması diğer markalardan daha farklı bir tasarım olduğunu gözler önüne seriyor. Tabletin tasarımı incelendiği zaman akıllara OnePlus 11’i getirdiğini söyleyebiliriz. Bu noktada OnePlus’ın amiral gemisi telefonunu ve ilk tabletini benzer cihazlar olarak tasarladığını düşündürüyor.

OnePlus Pad yayınlanan görseli
OnePlus Pad yayınlanan görseli

11.6 inçlik ekranıyla OnePlus Pad!

Tabletin teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi aktarımı olmadığı için teknik kısmı belirsizliğini korumaya devam ediyor. Şu ana kadar paylaşılan en önemli özellik tabletin 11.6 inçlik ekranı olduğunu söyleyebiliriz. Metal kasayla dayanıklı bir cihaz gibi görünen tabletin kalınlığı ve ağırlığı hakkında da aktarılan herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Çıkacak olan bu tabletin ön kamerası ise ekran üzerinde uzun kenarının üst kısmına konumlandırılmış. Bu konu için ise şirketin çıkacak ilk tabletini diğer Android tabletler gibi yatay kullanım için tasarlandığını aslında bizlere anlatmakta. OnePlus Pad ile resmi olarak kullanıcıların tanışması için 7 Şubat’ta yapılacak olan etkinliği beklemesi gerekmekte. Şirket yeni çıkacak kulaklığı ve tabletini bu lansmanda dünyaya resmi olarak tanıtacak. Pek çok yeni ürününü de bu lansmanda tanıtması teknoloji yorumcularının hemfikir olduğu bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

iOS 17 Güncellemesi ile İlgili Bilgiler Yayınlandı!” İçeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu