Donanım ve ElektronikTeknoloji

OnePlus 11 Telefonu ile İlgili Yine Sızdırma Yaşandı

OnePlus 11 Tasarımı Sızdırıldı!

OnePlus 11 serisini 2023 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkması beklenirken tekrar bilgi sızdırıldı. OnePlus 11′ den yeni sızdırılan bilgilerde artık telefonun görüntüsü de bulunmakta. Sızıntılarda telefonun üç kameraya sahip  olduğu telefonun arka yüzeyinin kavisli bir yapıya sahip olduğu ve kamera tasarımının dairesel olduğu görüntülendi.

Telefonun sızdırılan bilgileri de bunlar ile sınırlı değil. Ekran özelliği vb. pek çok ayrıntı bu sefer gün yüzüne çıkmış görünüyor. QHD+ çözünürlüğe sahip 6.7″ AMOLED bir ekrana sahip ayrıca içerisinde Snapdragon 8 Gen 2 yonga da sahip.

OnePlus 11 Tasarımı Sızdırıldı!

OnePlus, yeni amiral gemisi “OnePlus 11” için hazırlıklarına devam ediyor. Şirket yeni serisiyle birlikte gelecek yıl pazarını büyütmeyi hedefliyor. Yeni akıllı telefon serisinin şirket tarafından geliştirilen en güçlü seri olacağı belirtildi. Cihazın özelliklerinden bir tanesi de 16 GB RAM’ e sahip olacağı konuşulmakta. Kamerasından bahsedecek olursak cihaz üzerinde bulunan kamere 48 mega piksel ultra geniş bir sensör ve 50 mega piksel bir ana kamerası bulunmakta. Telefonun yanında verilecek olan şarj cihazının yanı sıra telefonda 5000 mAh batarya mevcut olduğundan bahsedilmekte.

Cihazın ileri dönemlerde gelebilecek herhangi bir sürümü olup olmayacağından bahsedilmese de şirket Pro sürümü hakkında olumlu fikirleri olmadığını belirtiyor.

OnePlus 11 ne zaman çıkacak?

Çinli akıllı telefon markası OnePlus, yeni amiral gemisini 2023’ü başında tanıtacak. İddialara göre resmi lansman tarihi 2023 Ocak ayında yapılacak. Ancak diğer bir beklenti ise 2023 yılının ilk çeyreği olabileceği konuşulanlar arasında.

Apple AR/VR Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu