Donanım ve Elektronik

Apple 2024’te Katlanabilir iPad Çıkartabilir!

Apple 2024’te katlanabilir iPad çıkartabileceği hakkında tecrübeli analist Ming-Chi Kuo açıklamalarda bulundu.

Apple 2024’te katlanabilir iPad çıkartabileceği hakkında tecrübeli analist Ming-Chi Kuo açıklamalarda bulundu. Ming-Chi Kuo şirket hakkında yayınladığı raporu gelin birlikte inceleyelim.

Apple şirketi iPad cihazları üzerine şu an için sessiz bir yıl geçirecek gibi görünüyor. Tecrübeli analist Ming-Chi Kuo’nun açıklamalarına göre, şirket önümüzdeki 9 ila 12 aylık süre zarfında yeni bir iPad çıkarmayacağı fikrinde olduğunu açıkladı. 2024’te kullanıcıların karşısına çıkacak ilk ürün ise iPad mini olacağı bilgisini okuyucuları ile paylaştı. Bu tabletin üretiminin 2024’ün ilk çeyreğinde başlanacağı beklentileri arasında bulunduğunu da ekleyelim.

iPad Mini
iPad Mini

Apple 2024’te Katlanabilir iPad Çıkartabilir!

Kuo’nun öngörülerine göre, Apple 2024’te katlanabilir bir iPad’i de kullanıcıların karşısına çıkartacağını açıklıyor. Katlanabilir iPad cihazların ekstra bir desteğe ihtiyacı ayakta dik durabilecekler ancak yine de Anjie Technology isimli şirket yeni çıkarılacak olan katlanabilir iPad için bir kılıf üreteceği söylenmekte.

Açıkladığı analize göre Apple’ın bu yıl tablet satışları konusunda zor bir yıl geçirmesinin beklentileri arasında bulunduğunu da ekleyen Kuo, yeni ürünlerin olmamasından dolayı satışların yıllık bazda yüzde 10 ila 15 oranında düşebilme ihtimalinin de yüksek olduğunu raporunda belirtiyor. Ancak yeni bir iPad mini ve katlanabilir bir seçenekle 2024’te işlerin değişme ihtimali ve satışların artış yaşayacağını da raporuna eklediğini belirtelim.

Apple iPad Pro’larda OLED panellere geçiş yapmayı, planları arasında olduğunu açıklamıştı.Şimdi ise Apple şirketi iPad Pro’da OLED panellere geçiş yapmaya hazırlanıyor olduğunu resmi olarak açıkladı. Ekran boyutlarının da 11 ve 12.9 inçten 11.1 ve 13.1 inçe çıkacağı Kuo’nun raporunda yer alan bilgiler arasında. Teknoloji devi şirketin bu modellerin yanına 16 inç bir seçeneğini ekleyeceği de beklentiler arasında yer almakta.

Apple’ın katlanabilir iPad’inin ekranının ise tamamen açıldığında 20.25 inç büyüklüğe ulaşması Kuo’nun analizleri ve edindiği bilgilerin içerisinde bulunuyor.

iOS 17 Güncellemesi ile İlgili Bilgiler Yayınlandı!” İçeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu