Teknoloji

PowerCore 24K: Anker’den Yeni PowerBank

Şarj teknolojileri ve aksesuarları konusunda oldukça başarılı ve popüler olan marka Anker, yeni ürününü piyasaya sürdü.

Anker, yanımızda taşıyabilmemiz için, 24.000 mAh pil barındıran, 140 Watt hızlı şarj edilebilen, aynı zamanda gücü aynı oranda dağıtabilen taşınabilir şarj cihazını piyasaya sürdü.

PowerCore 24K, USB-C kablosu kullandığınız takdirde, 16 inç MacBook Pro’yu 40 dakikada %50’ye kadar şarj edecek güce sahip.

PowerCore 24K
PowerCore 24K

Ürün, tek bir USB-C bağlantı noktasından önce 100 Watt’tan daha fazlasını aktarım yapabilen yeni güç dağıtımı 3.1 spesifikasyonu ile donatılmış. Şirketin yeni taşınabilir şarj cihazının, 18 Watt şarj edebilen bir USB-A bağlantı noktası da mevcut.

Cihaz ayrıca, geçen ay tanıtılan Anker’in yeni yüksek güçlü GaN 3-based teknolojiye dayalı “GaNPrime” şarj cihazı setinin de özelliklerini içeriyor.

GaNPrime şarj cihazları, AC’den DC’ye dönüştürme verimliliğinde, toplam güç çıkışında ve sıcaklık algılamasında iyileştirmelerin olduğunu vadediyor.

PowerCore 24K‘nın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi, depoda ne kadar güç kaldığı ve yeniden şarj olma süresi gibi bilgileri gösteren akıllı bir ekranının olması.

Ürünün ekranı 0,36 Watt güç çekiyor bu yüzden, ürün kullanılmadığında ekranın kapalı tutulması konusunda tavsiyeler de veriyor.

Ürünün şu an için fiyatı 149,99 $ ve satın alındığı takdirde içinden bir USB-C kablosu çıkmıyor. Dolayısıyla, ürünü şarj etmek için kabloyu kendiniz temin etmeniz gerekiyor.

Ürünün henüz Türkiye’de ne zaman piyasa sürüleceği ve fiyatı bilinmiyor fakat, Anker firmasının Türkiye pazarında birçok ürünü bulunması sebebi ile ülkemize gelecek olmasına kesin gözüyle bakıyoruz. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu