Donanım ve Elektronik

Vivo V29 Pro’nun Özellikleri Tanıtım Öncesi Ortaya Çıktı!

Vivo V29 Pro hakkında önemli özellikler paylaşıldı. İşte detaylar

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo V27 Pro mart ayının başlarında kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Ailesini genişletmeye devam eden şirket, Vivo V27 modelinin devamı olarak çıkacak olan cihazının gözler önüne çıkması için de kullanıcılarını fazla bekletmeyecek. Vivo V29 Pro kısa süre içerisinde resmiyet kazanacak diyebiliriz. Şirketin bu kadar kısa süre içinde yeni bir model duyurmasının ve V28 Pro’yu atlayarak V29 Pro’ya geçiş yapmasının beklenmedik bir hamle olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Vivo V29 Pro’nun özellikleri neler?

Şirket V29 Pro için Filipinler’de sergilenen internet sitesinde hazırladıkları bir sayfada telefonun “yakında” çıkacağını aktarmakta olduğu görüldü. Bu sayfa telefonun önemli özelliklerinin büyük kısmını kullanıcılarına ve teknoloji severlere sunuyor. İlk fark edilen özellik V29 Pro’da 6.7 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüklü 120 Hz kavisli OLED ekran bulunması diyebiliriz.

Vivo V29 Pro

Cihazın arka paneline baktığımız zaman üçlü kamera sisteminde ana kamera görevini 64 megapiksel çözünürlüklü sensör üstlenmekte. Ön panelde ise öz çekim için 50 megapiksel kameranın bulunması dikkatimizi çekti. Ancak Vivo’nun gerçekleştirdiği paylaşımında telefonun birden fazla ön kameraya sahip olacağı görülmekte. 66W kablolu şarj destekli 5000 mAh pil, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı telefonun özellikleri arasında bulunanlar olduğunu da dip not olarak ekleyelim.

Bir önceki cihazı olan V27 Pro ile karşılaştırma yaptığımızda V29 Pro’nun biraz daha iyi özelliklere sahip olduğu söylemek yanlış olmayacaktır. Ana kameranın çözünürlüğünün artması ve pilin büyümesi yapılan iyileştirmeler arasında ilk fark edilenler diyebiliriz. Vivo V29 Pro kutusundan Android 13 ve FuntouchOS 13 yüklü şekilde çıkacak. Telefonun ne zaman resmiyet kazanacağı hakkında bir bilgi ise henüz bulunmamakta.

Xiaomi Mix Fold 3’te Kamera Katlanabilir Ekranın Altında Olacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu