Teknoloji

OnePlus Nord N30 5G Teknik Özellikleri Tanıtım Öncesi Görüntülendi!

OnePlus Nord N30 5G, Geekbench'te CPH2513 model numarasıyla listeleniyor.

OnePlus Nord N30 5G’nin geçen yılki OnePlus Nord N20 5G’nin halefi olarak yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Herhangi bir resmi duyuru yapılmadan önce, Nord serisinden olan akıllı telefon Geekbench isimli sitede görüldü.

OnePlus Nord N30 5G, sekiz çekirdekli Snapdragon 695 SoC ve 8 GB RAM’e sahip olduğu görülmekte. Listede ayrıca, model numarası CPH2513  ve Android 13 işletim sistemi ile geleceği görünüyor. OnePlus Nord N30 5G’nin, OnePlus Nord CE 3 Lite’ın yeniden markalanmış bir versiyonu olarak ABD pazarında piyasaya sürüleceği tahmin edilmekte.

OnePlus Nord N30 5G Teknik Özellikleri

Geekbench listesi, CPH2513 model numarası ile OnePlus akıllı telefonu sergilemekte. Aynı model numarası kısa süre önce Google Play Console sitesinde görüntülenmekteydi ve daha sonra OnePlus Nord N30 5G ile ilişkili olduğu düşünülüyordu. Listeye göre, sekiz çekirdekli bir yonga seti telefona güç verecek.

OnePlus Nord N30 5G

Maksimum saat hızı 2,21 GHz olan iki CPU çekirdeğini ve 1,80 GHz’de sınırlı altı çekirdeği bulunacak. Bu CPU hızları, Snapdragon 695 SoC ile sağlanacak diyebiliriz. Site ayrıca telefonun 7.23 GB belleğe sahip olduğunu gösteriyor. Bu, basitçe 8GB RAM anlamına gelmekte. Tüm bunların yanı sıra OnePlus Nord N30 5G’de Android 13 ile geleceğini de tekrar belirtmekte fayda var. Tek çekirdekte 888 puan ve çok çekirdekte 2076 puanı almış. Bunlar, iddia edilen OnePlus telefonunun gerçek performansını yansıtıyor diyemeyiz.

Geekbench’te ortaya çıkan telefon sadece bir prototip olabilir ve son sürüm çıkmadan önce geliştirmeler yaşanabilir. Nord N30 5G’nin ABD’de OnePlus Nord CE 3 Lite 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Vivo V29 Pro’nun Özellikleri Tanıtım Öncesi Ortaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu