Teknoloji

Xiaomi Mix Fold 3’te Kamera Katlanabilir Ekranın Altında Olacak!

Xiaomi Mix Fold 3 isimli cihaz hakkında yeni detaylar paylaşıldı.

Teknolojinin son günlerde katlanabilir tasarımlara doğru ilerlediği gerçeği ile yüzleştiğimiz bir dönemdeyiz. Pek çok şirket yeni cihazlarını bu tip bir tasarımla piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve yeni tarza uyum sağlamaya çalışıyor. Teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi katlanabilir ekranlı Mix Fold 3 isimli yeni cihazını yaz aylarında tanıtmaya hazırlanıyor.

Akıllı cep telefonunun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, periskop kamera ve suya dayanıklı kasa gibi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacağı cihaz hakkında bahsedilenler arasında yerini alıyor. Ünlü sızıntı bilgi kaynağı  Digital Chat Station’ın paylaşımı ile, akıllı cihaz hakkında biraz daha bilgi sahibi olmayı olanak sağlıyor diyebiliriz.

Xiaomi Mix Fold 3 ne zaman tanıtılacak?

Kaynağın gerçekleştirmiş olduğu sosyal medya paylaşıma göre, Mix Fold 3 ekranın içine yerleştirilmiş bir ön kamerayla kullanıcının beğenisine sunulacak. Bunun katlanabilir ekrana yerleştirilen kamera için geçerli bir durum olduğunun altını çizmekte fayda var. Geçmişte çıkarılan aile üyelerinden olan iki Mix Fold modelinde de böyle bir durum söz konusu değildi. Yeni yayınlanan sızıntı bilgi ile, telefonun 5x periskop kamerayla geleceğine dair bilgiler doğrulanmış oluyor.

Xiaomi Mix Fold 3

Akıllı cihazın tam kalbinde Snapdragon 8 Gen 2 işlemci bulunuyor. Ayrıca 50W kablosuz şarj da telefonda sunulmasına kesin gözüyle bakılan özellikler arasında yer almakta. Şirketin akıllı telefonun “Explorer” adıyla anılan bir versiyonunu duyurabileceği de etrafta dolaşan başka bir söylenti olduğunu belirtebiliriz. Yeni çıkacak olan akıllı cihaz Mix Fold 3’ün ağustos ayı içinde resmiyet kazanacağı söylentileri yoğunlukta. Bu nedenle önümüzdeki günlerde Mix Fold 3 hakkında çok daha fazla bilgi ve haberle karşı karşıya kalmamız şaşırtıcı olmayacaktır.

Asus Zenfone 10’un Fiyatı Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu