Donanım ve Elektronik

Asus Zenfone 10’un Fiyatı Sızdırıldı!

Asus Zenfone 10’un fiyatını şirket yanlışlıkla sızdırdı. İşte detayları.

Teknoloji şirketi Asus yeni çıkacak olan telefonu öncesinde bir hata gerçekleşti. Şirket Zenfone 9 modelini geçtiğimiz yıl temmuz ayında tanıtmıştı. Şirketin bu yıl da söz konusu cihazın aile üyesi yeni modelini temmuz ayında duyurması bekleniyor. Asus Zenfone 10’un tanıtımı konusunda resmi bir açıklama henüz yayınlanmasa da, Tayvanlı şirket telefonun fiyatını yanlışlıkla sızdırdı.

Asus Zenfone 10’un Fiyatı Peki Ne Kadar?

Zen 10’un kamerasının kör testini yapmak ve bilgi toplamak için internet sitesinde bir sayfa kuran Asus, teste katılanların Zen 10 piyasaya çıktıktan sonra bu telefonu kazanma şansına sahip olduğunu aktarıyor. Bu promosyonun şartlarına ve koşullarına bakıldığında bir hata meydana geliyor ve telefonun yaklaşık perakende değerinin 749 dolar olduğu görülüyor. Asus kazananlara Zen 10’un hangi konfigürasyonunun hediye edileceği konusunda bir bilgi paylaşılmadı. Dolayısıyla 749 doların baz modelin mi yoksa başka bir versiyonun mu fiyatı olduğu hakkında henüz bir bilgi resmi olarak bulunmamakta.

Asus Zenfone 10

Bu kısma geldiğimizde Zenfone 10’un kısa süre önce Geekbench’in veri tabanında görüldüğünü belirtmek de gerekiyor. Test sonucunda paylaşılan rapora göre telefonda Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 16 GB RAM ve Android 13 işletim sistemine sahip.

Sanal ortamda paylaşılan bilgilere göre, Asus Zenfone 10 6.3 inç büyüklüğünde 120 Hz AMOLED ekranla gelecek. Dahili depolama alanı seçenekleri 256 GB’a kadar olacak. Ana kamera görevini ise optik görüntü sabitleme özellikli 200 megapiksel bir kamera ile kullanıcıya sunacaklar. IP68 dayanıklılık sertifikası, 67W şarj destekli 5000 mAh pil ve üç renk seçeneği de telefonun özellikleri arasında sayılmakta.

Xiaomi 2023’ün ilk üç ayında kendi rekorunu kırdı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu