Donanım ve Elektronik

Sony Xperia 5 Hızlı Şarj ile Gelecek!

Sony Xperia 5 V’in şarj hızı resmi kayıtlarla doğrulandı.

Sony Xperia 5 hızlı şarj ile geleceği doğrulandı. İşte detaylar!

Teknolojinin en üretkeni ve kaliteli teknoloji listesinde ilk üçte görülen Sony, Xperia 5 V öngörülenden bir çeyrek daha önce kullanıcılarla buluşacak gibi görünmekte. Akıllı cep telefonu ile ilgili sızıntı bilgilerin artışı, bu ihtimali kuvvetlendiren en büyük etken diyebiliriz. Bunlara son olarak, Çin’in resmi sertifika kurulu 3C’nin veri tabanındaki bir kayıt eklendi.

Sony Xperia 5 Hızlı Şarj ile Gelecek!

Çıkışı yakın bir tarihte olacağı düşünülen akıllı telefon veri tabanına XQ-DQ72 model numarasıyla girdiği görüldü. Veri tabanında görülen Sony Xperia 5 V’in şarj hızının 33W olduğu ilk dikkat çeken durum. Şu an için henüz 3C kaydında telefonun şarj hızı dışında başka bir bilgiye yer verilmemiş. Fakat yakın geçmişte gün yüzüne çıkan sızıntılar sayesinde Xperia 5 V’in bazı özelliklerini görmek mümkün olmuştu.

Sony Xperia 5
temsili görsel

Şubat ayında ortaya çıkan bir Geekbench testi sonucu, akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye ve 16 GB RAM’e sahip olduğu görüntülenmişti. Teknoloji devi Sony genellikle mayıs-ağustos ayları arasında Xperia 1 modellerini ve eylül ya da ekim ayında da Xperia 5 modellerini tanıtımını geçmişte gerçekleştirmişti. Ancak Sony Xperia 5 V ile birlikte bu durum değişme ihtimalinin çok yüksek olduğunu görmekteyiz.

SAMSUNG Watch 6 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu