Donanım ve Elektronik

General Mobile GM 23!

General Mobile GM 23 ile yenilikçi ve bütçe dostu bir akıllı cihazla tanışın.

General Mobile GM 23 hem yeni, hem de bütçe dostu! İşte detaylar.

Akıllı cep telefonları teknolojisinde neredeyse başlangıcından beri sektörün içinde olan teknoloji şirketi General  Mobile fiyat performans ürünleri içerisinde bir yenisini daha ekliyor. GM 23 modeli yeniliği ve uygun fiyatı bir araya getiren bir cihaz. Cihazın cam arka kapak tasarımı ve derin mavi, kutup beyazı, simsiyah gibi üç farklı seçeneği bulunmakta. Bu cihaz fotoğraf ve oyun severler için de oldukça ideal olarak sınıflandırılıyor.

General Mobile GM 23!

General Mobile GM 23 isimli akıllı cep telefonu 50MP AI üçlü arka kameraya ve 8MP öz çekim kameraya ev sahipliği yapıyor. Bu kamera küçük nesneleri yakın plan çekim yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmakta. Gece modu özelliği, düşük ışıklı mekanlarda en iyi kareyi yakalamayı amaçlıyor. Bu başarısı ise Tetrapixel teknolojisi sayesinde diyebiliriz.

General Mobile GM 23
General Mobile GM 23

GM 23 6.52 inç HD+ geniş ve 90 Hz ekran yenileme hızına sahip. Cihazın tam kalbinde ise HyperEngine 2.0 teknolojili MediaTek Helio G37 işlemci bulunmakta. 8 GB RAM kapasitesi 4GB+4GB artırılabilir bellek teknolojisine sahip, bu sayede performansında artışa ortam hazırlıyor. Depolama alanı 128 GB olan bu akıllı telefonu MicroSD kart ile 256 GB’a kadar büyütebiliyorsunuz.

Telefonun yan tarafında parmak izi okuyucu da yer alıyor. İhtiyacı olan enerjisini 5000 mAh kapasiteli pili ile karşılamakta. Tüm bu özelliklerini içeren cihazını, kullanıcılara uygun fiyat sözü veren General Mobile şirketi 5199 TL karşılığında sunuyor. Pek çok kullanıcısı cihaz ile ilgili deneyimi için oldukça olumlu yorumlar yapmış olduğunu dipnot olarak ekleyebiliriz.

TIPA’dan Huawei P60 Pro’ya Ödül!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu