Donanım ve Elektronik

Samsung Kulaklığı iPhone’a Olur mu? 10 Adımda Kulaklık İnceleme!

Samsung Kulaklığı iPhone'a Olur mu? 10 Adımda İnceleme Samsung kualklık alma nedeni! Samsung Kulaklığı iPhone ile Çalışabilir mi? 10 Adımda İnceleme

Samsung Kulaklığı iPhone’a Olur mu? 10 Adımda İnceleme! Samsung Kulaklığı iPhone ile Çalışabilir mi? 10 Adımda İnceleme.

Samsun kulaklığına sahipsiniz ancak iPhone cihazınıza bağlayıp bağlayamayacağınızı merak mı ediyorsunuz. Biz de bunu merak edip araştırdık. Çünkü bu konuda yalnız değiliz. Bir çok insan bu konu hakkında meraklı görünüyor. Samsung kulaklıkları ve iPhone cihazlar bir arada çalışır mı? Cevabı evet! Ancak yalnızca kulak içi kulaklıklar için kablolu olan kulaklıkları cihaza uyumlu bir girişe sahip olmadığı için  bu mümkün olmayacaktır. Şayet üçüncü taraf bir adaptör alırsanız o da mümkün olacaktır. Samsung Kulaklığı iPhone’a Olur mu? neden olmasın cevabını buluyoruz.

Samsung Kulaklığı iPhone’a Olur mu?

Öncelikle değinmemiz gereken bir konu iPhone ile Samsung’ un Kulaklık kullanımın faydaları olabilir. 10 adımda size tüm bu faydalar ve incelemeleri adım adım aktarıyoruz. İlk değineceğimiz nokta uyumluluk. Samsung kulaklıklar kabloluları hemen hemen her cihaza uyumlu olarak satın alırsınız. iPhone ve diğer Apple ürünleri haricinde ses jakı 3,5 mm olan tüm cihazlarda kullanılabilir. İkinci olarak ses kalitesine değineceğiz. Samsung markasının kulak içi kulaklıkları kullanım sırasında içerisinde bulunan teknoloji sayesinde fazladan gürültü  iyileştirebilen bir bas kuvvetlendirici ve gürültü önleyiciye sahiptir.

Bir başka nokta ise akıllı cihaz kontrolü olacak. Üzerinde bulunan butonlar aracılığıyla yürüyor ya da koşuyorken müziği kontrol edebildiğiniz bir düzene sahip. Ses kontrolü, müzik atlama, telefonla görüşme gibi, bunlar telefonunuzu elinize almadan kontrol edebilmenizi sağlar. Gürültü önlemesi harika bir seviyededir. Fiyat konusunda ise piyasada bulunan pek çok markaya göre makul bir fiyatlandırması bulunuyor yani kaliteyi uygun fiyat elde etmek isteyenler için bir nimet denilebilir.

Kulak içi oturumu bazı insanları rahatsız etse de çoğu kullanıcı kulak içinde duruşundan çok memnun olduklarını belirtiyorlar. Ürün tüm bunların yanı sıra üstelik çok dayanıklı olarak kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar alıyor. Ayrıca Samsung’ un ürünleri için verdiği garanti süresi de diğer markalara göre fazla ve müşteri hizmetleri genele vurulduğu zaman mükemmel bir ilgi ile sizi karşılıyor. Pil ömrü minimum kullanımda 15 maksimum kullanımda 5 saate kadar sürüyor.

iPhone ile Samsung Kulaklıkları Nasıl Beraber Kullanılmaktadır?

Cihazınızın şarj kablosunu telefona diğer ucunu ise şarj soketine bağlayın. LED ışığı yandıktan 20 dakika sonra sıcaklık hissedebilirsiniz. Kulaklıkları kulağınıza takın. Genel de Samsung‘ un kulaklıkları 3 başlık boyutu ile gelmektedir. Küçük, orta ve büyük. Kulağınıza iyi oturacağı boyutu seçebilirsiniz. Samsung ‘un kablosuz kulaklıklarını bir USB yardımıyla iPhone’ unuz ile eşleştirebilirsiniz. Yalnızca USB ile kurulum gerçekleştirebileceğinizi unutmayın. “Samsung Kulaklığı iPhone’a Olur mu?” Sorusunun cevabını bu şekilde bulmuş olduk. Kullanıyorsanız yorumlarda buluşalım!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, istihdamın Yüzde 15’ini azaltacak!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu