Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy S23 FE’den Yeni Sızıntı!

Samsung Galaxy S23 FE'nin tasarımının ana modele benzediği görüldü. İşte detaylar!

Samsung Galaxy S23 FE’nin bu ay sonunda çıkacağı konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta, telefonun tasarımı ve renk seçeneklerini içeren yeni görseller internete sızdırıldı. Görsellere göre dört farklı renk seçeneği bulunmakta. Galaxy S23 FE 5G’nin tam kalbinde Exynos 2200 SoC bulunması ise muhtemel görülmekte. Fakat akıllı cihazın ABD versiyonunda, kalbinde bulunacak işlemci Snapdragon 8 Gen 1 SoC olabilir.

Samsung Galaxy S23 FE’nin tasarımı nasıl olacak?

Sosyal medya üzerinden bir kaynak yakında çıkacak olan Samsung Galaxy S23 FE’nin görsellerini sızdırdı. Bu görsellerde akıllı cihaz dört renk seçeneğiyle görülmekte. Bu renkler siyah grafit, inci beyazı, mor lavanta ve zeytin yeşili adlarına sahip olacak. Ayrıca cihazın görünümü temel model Galaxy S23’e oldukça yakın. Arka panelde üçlü kamera ünitesi görülmekte. Bu yeni sızıntı önceki tasarım sızıntılarını doğrular nitelikte.

Samsung Galaxy S23 FE'den Yeni Sızıntı!

Akıllı cihazın teknik özellikleri ile ilgili ise 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç Dynamic AMOLED ekranı, çıktığı ülkelere göre değişkenlik gösterme ihtimaliyle Exynos 2200 SoC veya Snapdragon 8 Gen 1 SoC işlemciyle geleceği söylenmekte. Görüntü sabitleme özelliğiyle 50 megapiksel birincil kamera, 8 megapiksel ikincil kamera ve 12 megapiksel telefoto kameradan oluşan üçlü bir arka kamera ile gelmesi ise kuvvetle muhtemel. 4.500mAh pil taşıdığı ve 25W kablolu şarjın yanı sıra kablosuz şarjı da destekleyeceği aktarılanlar arasında.

Samsung Galaxy Buds FE Sızdırıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu