Teknoloji

iOS 17 Güncellemesi Geldi!

Apple, en son iOS 17 macOS Sonoma güncellemesini kullanıcılarına sundu. İşte detaylar!

iOS 17 Güncellemesi Geldi! Bu güncelleme ile yeni yeniliklerde gelmiş oldu. Gelin yakından bakalım. Teknoloji şirketi Apple, uyumlu cihazlar için macOS Sonoma, iPadOS 17, tvOS 17 ve watchOS 10 gibi ek yazılım güncellemelerini kullanıcılarına sundu. Bu güncellemeler, Apple’ın şu anda desteklenen cihazlarında mevcut çeşitli uygulamaları ve hizmetleri iyileştirirken bazı yeni özellikleri de kapsamakta.

iOS 17 Güncellemesi Geldi! Güncellemede Neler Var?

Journal uygulaması ve Apple Music için ortak çalışmaya dayalı çalma listeleri iOS 17’nin parçası olarak sunulmadı. Kullanıcılara sunulan özelliklere gelin yakından bakalım. iOS 17’deki kullanıcı ara yüzünün çoğu öğesi iOS 16’ya oldukça benzer demek mümkün. Ancak şirket bu güncellemede İletişim Posterleri biçiminde büyük bir yenilemeye girmekte. Bu özellik, kullanıcıların kendi posterlerini ve kişilerindeki diğer kişilerle paylaşacakları bir profil fotoğrafını ayarlamalarına olanak tanıyor.

iOS 17 Güncellemesi Geldi!

iOS 17 ile kablosuz paylaşım ağı AirDrop’u geliştirmeye başlayan şirket, bir dosyayı paylaşmak, SharePlay oturumu başlatmak veya birlikte oyun oynamak için iki cihazı bir araya getirmeyi mümkün kılacak. Tüm bunların yanı sıra Apple’ın akıllı telefonları iPhone 8’den bu yana kablosuz şarjı desteklemektedir. iOS 17’ye akıllı cihazını güncelleyen kullanıcılar, akıllı telefonun ekranında yatay konumdayken Canlı Etkinlikleri, bildirimleri, widget’ları ve Siri’yi kullanabilecek. Bahsi geçen bu özellik özellik hem kablolu hem de kablosuz şarj cihazlarıyla çalışacak.

Samsung Galaxy S23 FE’den Yeni Sızıntı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu