Teknoloji

Samsung Galaxy Buds FE Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Buds FE kullanım kılavuzu bazı özellikleri açığa çıkardı.

Samsung Galaxy Buds FE kısa süre sonra piyasaya çıkarılacak. Bu çıkış resmiyet kazanmadan söylentiler, iddialar ve sızıntılar oldukça fazlalaştı. Sızdırılan son bilgi ise tasarımsal ve değerini kapsıyor. İşte detaylar!

Samsung Galaxy Buds FE’ de bizleri neler bekliyor?

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir kaynak kulaklıkların fiyatının 99,99 $ olacağını duyurdu. Aynı zamanda kaynak kulaklıkların Grafit ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle geleceğini iddia etti. Fakat kaynağın verdiği bu bilgiler, kulaklıkların siyah renk seçeneğiyle piyasada bulunacağını öne süren önceki bir raporla zıt düşüyor. Ayrıca kaynak aktif gürültü engelleme, sesli asistan desteği, dahili Bixby desteği, ortam sesi desteği ve çağrılar için kulak içi algılama yer alacağını öne sürüyor.

Samsung Galaxy Buds FE Sızdırıldı!

Kısa süre önce kulaklıklar SM-R400N model numaralı bir kullanım kılavuzuyla görüntülenmişti. Bu kılavuza baktığımızda kulak içi tasarım, dokunmatik kontroller ve sesli asistan desteği gibi özelliklere sahip olduğu açığa çıkmıştı. Tüm bunların yanı sıra kaynak dört mikrofon ve dokunmatik sensörle donatılacağını öne sürdü. Kullanım kılavuzuna göre Galaxy Buds FE’nin küçük, orta ve büyük boy silikon uçlarla geleceği anlaşılıyor.

Sony Xperia 1 VI ile ilgili ilk Bilgiler Geldi!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu