Donanım ve Elektronik

Sony Xperia 1 VI ile ilgili ilk Bilgiler Geldi!

Sony Xperia 1 VI'nın çevreci olması bekleniyor. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Sony, yeni model olarak Xperia 1 VI’i geliştirmeye başladığı aktarıldı. Şirketin bu yeni seri akıllı telefonunun önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürüleceği açıklandı. Şirket henüz tüm ayrıntılarını açıklamasa da bazı bilgileri paylaştı. Rapora göre Sony Xperia 1 V, 21:9 CinemaWide 4K HDR ve 120Hz yenileme hızını destekleyen 6,5 inç OLED ekranla kullanıcının beğenisine sunulacak.

Sony Xperia 1 VI

Şirketten gelen raporla bir sonraki One akıllı telefonunu gelecek yılın başında MWC 2024’te çıkacağı ima edildi. Akıllı cep telefonunun SAMSUNG ve Xiaomi’nin aynı dönemde çıkacak cihazlarına büyük bir rakip olacağı düşünülüyor. Tüm bunların yanı sıra telefonun 6x yakınlaştırmalı kamera sunan yeni, daha büyük bir telefoto sensörle donanacağı teknoloji meraklıları tarafından düşünülüyor.

Sony Xperia 1 VI

Bu kamera “Clear Image Zoom” özelliğini de mutlaka içerecektir. Rapor sonrası bazı sızıntı kaynaklar bu yeni seri olan Sony Xperia 1 VI’nın geri dönüştürülmüş malzemeler kullanabilecek sürdürülebilir bir ambalajla geleceğini iddia etti. Fakat şirketin bu gibi konularla ilgili herhangi resmi bir açıklaması bulunmuyor.

Intel Core i9-14900KF Test Edildi!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu