Donanım ve Elektronik

Realme GT3’ün 240W Şarj Teknolojisi!

Realme GT3’ün 240W şarj teknolojisinin gücüne çok şaşıracaksınız.

Realme GT3’ün 240W Şarj Teknolojisi! Yayınlanan kısa video görenleri şaşkına çevirdi. İşte detaylar.

Realme GT3, 28 Şubat’ta 2023 Mobil Dünya Kongresi (MWC 2023) kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikle teknoloji severle ile buluşacak. Şu ana kadar paylaşılan bilgiler, bu telefonun 240W şarj özellikli GT Neo 5 modelinin küresel versiyonu olacağı yönündeydi. Realme şarj özelliğine vurgu yapan tanıtım videolarına bir yenisini daha ekledi. Realme’nin gerçekleştirdiği tanıtım videosuna göre, GT3’ün 4600 mAh kapasiteli pilini boşken 10 dakikadan kısa bir süre içinde tamamen doldurmanın mümkün olduğu yönünde. Videoda şarj için 9 dakika 37 saniyenin yeterli olduğu görülmekte.

Realme GT3’ün 240W Şarj Teknolojisi!

Şirket teknoloji severlerin merakını gidermek ve yeni cihazları ile gövde gösterisi yaptığı videoda pil yüzdesinin çok hızlı şekilde yukarıya çıkması görenlerin dikkatini üzerinde tutmayı başardı. Pil tamamen boşken 80 saniye içinde yüzde 20 doluluk oranına ulaşabiliyor. 4 dakikanın ardından pil yüzde 50 oranında şarj edilmiş olduğu da gözlemlenmekte. Bunun üstünden 5 dakika daha geçtiğinde pil tamamen dolduğu görünmekte.Realme GT3

Realme’nin paylaşımına göre, GT3’ün 4600 mAh kapasiteli pilini boşken 10 dakikadan kısa bir süre içinde tamamen doldurmanın mümkün olduğu yönünde. Videoda şarj için 9 dakika 37 saniyenin yeterli olduğu da açıkça görünüyor.

Videoda pil yüzdesinin çok hızlı şekilde yukarıya çıkması görenlerin dikkatini elbette çekti. Pil tamamen boşken 80 saniye içinde yüzde 20 doluluk oranına ulaşabiliyor olması da ürünü tercih etme sebeplerinden en belirgini olacak gibi duruyor. 4 dakikanın ardından pil yüzde 50 oranında şarj edilmiş oluyor. Bunun üstünden 5 dakika daha geçtiğinde pil tamamen doluyor bu size de etkileyici gelmedi mi? Yorumlarda buluşalım.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu