Donanım ve Elektronik

Realme 11 Pro+’tan Yeni Görseller!

Realme 11 Pro+ ile ilgili görseller sızdırıldı.

Realme 11 Pro+ hakkında yeni görseller sızdırıldı işte detaylar!

Teknoloji aleminde sezonun ortasına gelmişken yeni akıllı cihazları şirketler ardı arkasına üretmeye devam ediyor. Çinli akıllı teknolojileri üreticisi Realme‘ de bu kervana katılanlar arasında. Şirket 11 Pro+ ve 11 Pro adlı modellerini, 10 Mayıs’ta resmi olarak kullanıcıların beğenisine çıkartacak. Adı geçen akıllı telefonlar daha önce sızıntılarda ve Realme tarafından yapılan resmi paylaşımlarda görülmüştü. Kamera tasarımı ve ön panelleri de resmi tanıtım öncesinde şimdiden bilinen telefonlar için yeni bir sızıntı daha paylaşıldı.

Realme 11 Pro+’tan Yeni Görseller!

Cihazlar hakkında yapılan son sızıntı ünlü teknoloji duyumcusu Evan Blass tarafından paylaşıldığı görüldü. Yapmış olduğu paylaşımda 11 Pro+ modelinin ön ve arka panelleri görülmekte. Cihazın ekranının kenarlara doğru kavis yapması, ön kameranın yerleştirildiği yuvarlak delik ve kamera modülündeki altın rengi halka hemen göze çarpanlar arasında yerini alıyor.

Realme 11 Pro+

Sızdırılan telefonun görsellerinin yanı sıra akıllı telefonda ana kamera görevini 200 megapiksel çözünürlüklü bir kameranın üstlenmesi bekleniyor. Bu sensörün kamera modülünün tam ortasında yer aldığı görsellerde görülmekte. Ana kameranın eşlikçisi yanındaki diğer kameraların özellikleri ise şu an için belirsizliğini korumakta.  Realme 11 Pro+ için tanıtımdan önce yeni bilgilerin paylaşılması beklentisi bulunduğunun altını çizelim.

Yani Realme’nin yeni akıllı telefonları 11 Pro+ ve 11 Pro hakkında 10 Mayıs’ta gerçekleştirilecek tanıtım öncesinde yeni bilgilerin paylaşılması veya sızması artık teknoloji severlere pek sürpriz olmayacaktır. Yeni bilgiler geldikçe bizde siz teknoloji severleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Huawei Nova 11 Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu