Donanım ve Elektronik

Huawei Nova 11 Tanıtıldı!

Huawei Nova 11 isimli yeni akıllı cihazın tanıtımı gerçekleşti.

Huawei Nova 11 adını alacak yeni model ile ilgili görseller ve özellikleri haberimizde!

Teknoloji şirketlerinden Huawei Nova 11 adında yeni bir modeli Güney Afrika’da teknoloji severlerin beğenisine sundu. Cihazın sunulan iki renk seçeneği ise Yıldızlı Siyah ve Nane Yeşilli adını taşımakta. Yeni çıkacak olan bu model kullanıcılara sunulurken hem görselliğe hem de işleve önem verenleri tatmin edebilecek diyebiliriz.

Huawei Nova 11

Nova 11 isimli bu akıllı telefonun gelelim özelliklerine. Nova 11, 6.8 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olarak tasarlanmış. 2388×1080 piksel çözünürlüğe sahip bu ekran yüksek kaliteli videolar ve oyunlar için canlı renkler, keskin görselleri kullanıcısına vaat ediyor. 6.8 inçlik ekranın yenileme hızı 90 Hz iken dokunuş örnekleme hızı ise 270 Hz olduğunu belirtmekte fayda var. Nova 11 modelinin tam kalbinde ise Qualcomm Snapdragon 680 işlemci bulunmakta.

Huawei Nova 11
Huawei Nova 11’in paylaşılan görseli

Qualcomm Snapdragon 680 işlemciye 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı eşlik etmekte. Eğer depolama alanı sizin için yeterli değilse microSD kart ile alanı genişletmeniz mümkün. Akıllı telefon kutusundan EMUI 13 yüklü olarak alıcısına sunulmakta. Huawei Nova 11 isimli bu model ihtiyaç duymakta olduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteye sahip pilden sağlamakta. Pilin enerji sağlayıcısı ise 40W hızlı şarj destekli adaptörden sağlanıyor. Akıllı cep telefonunun ana kamerası 48 megapiksel çözünürlüklü sensörde iken 2 megapiksel çözünürlüğe sahip derinlik sensörü eşlik etmekte. Öz çekim için ön kısımda yer alan kamera ise 11 megapiksel olduğunu da dipnot olarak ekleyelim.

Huawei şirketi tarafından Nova 11’in Güney Afrika haricinde hangi ülkelere ya da bölgelere sunulacağı hakkında şu an için resmi bir açıklama bulunmamakta olduğunu bunun yanı sıra raflardaki satış fiyatı hakkında da herhangi bir bilgi olmadığını eklemekte fayda var.

Google Pixel Fold ve Pixel 7A Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu