Donanım ve Elektronik

Google Pixel Fold ve Pixel 7A Geliyor!

Google Pixel Fold ile ilgili bazı görseller ve bilgiler sızdırıldı.

Google Pixel Fold ile ilgili sızdırılan görseller ve bilgiler haberimizde. İşte detaylar!

Son günlerde katlanabilir telefonlar üretici tarafında da tüketici tarafında da oldukça ilgi görmekte. Teknoloji şirketi Google da yoğun ilgiyi fark etmiş olacak ki bu alana o da ürün çıkartıyor. Şirketin merakla beklenen cihazı Google Pixel Fold hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Çıkan bilginin kaynağı Evan Blass, sosyal medyada bilinen adı ile @evleaks, cihaza ait resmi görselleri paylaştı. Kaynağın oldukça güvenilir olduğu zaten geçmişte paylaştığı bilgiler ile doğrulanmıştı.

Google Pixel Fold

Kaynağın sızdırmış olduğu oldukça kaliteli görseller geçmişte sızdırılmış tasarım görselleri ile uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak katlanabilir bu yeni cihazın iki kısmı arasında kalan boşluğun oldukça küçük olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra söylentilere göre 5.8 inçlik ön ekranın oldukça büyük göründüğünü de söylememiz mümkün.

Google Pixel Fold sızıntı görseli
Google Pixel Fold sızıntı görseli

Diğer şirketlerin çıkarmış olduğu katlanabilir cihazlarda temel sorunun cihaz ekranın arasında kalan boşluk olduğu bilinen bir gerçek ancak Google, Pixel Fold modelinde başarılı bir iş çıkarmış gibi göründüğünü söylemek pek yanlış olmayacaktır. Kaynak Blass,  Pixel Fold isimli bu cihaz ile ilgili bazı bilgileri de paylaştığı fotoğraflara ek olarak aktarmış. Pixel Fold ile ilgili bilgilerin yanında mercan rengi Pixel 7A modele ait bir görseli de resmi paylaşım öncesi teknoloji severler ile paylaşmış.

Yeni çıkacak olan Pixel Fold modeline ait kamera ve batarya özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmasa da daha önce aktarılan sızıntı bilgilerin ışığında Google şirketi, bu model ile SAMSUNG şirketinin katlanabilir telefonlarına rakip olmayı hedefliyor diyebiliriz. Konu rekabet olunca da Pixel Fold isimli bu cihazın kamera ve bataryası gibi özelliklerinin oldukça iddialı olması beklentisi bulunmakta.

Akıllı cihazın Google I/O etkinliğinde duyurulması bekleniyor. Ancak henüz şirket tarafından resmi bir bilgi verilmiş değil. Cihazın performans ve hız konusunda iddialı olması beklentileri de elbette bulunuyor.

Google Pixel Fold
Google Pixel Fold sızıntı görseli

Poco F5 Pro ve Poco F5 ile İlgili Resmi Paylaşımlar Geldi!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu