Donanım ve Elektronik

Google Pixel Watch 3 Hakkında Yeni Bilgiler!

Google Pixel Watch serisinin yeni üyesinde hangi özellikler bulunacak? Gelin yakından bakalım…

Teknoloji şirketi Google rakiplerinden farklı olarak çıkardığı akıllı saatlerini tek boy olarak üretiyordu. Ancak Pixel Watch 3’ün standart modelinin yanında 45mm bir model daha geleceği aktarıldı. Detaylar haberimizde…

Google Pixel Watch 3

Yayınlanan bir rapora göre Google Pixel Watch 3 , standart olan 41mm modele ek olarak daha büyük boyutlu bir seçeneği de kullanıcıların alımına sunacak. Aktarılanlara göre yeni varyant 45 mm boyutunda olacak. Yani daha büyük bir boyutta geleceğini söylemek mümkün ama unutmamak gerekir ki bu yalnızca bir iddia olabilir. Sonuç olarak cihazlar aynı özelliklere sahip olup yalnızca boyutsal farklılığa bağıl batarya bakımından farklılık gösterebilir.

google-pixel-watch-3

Pixel akıllı saat kullanıcıları geribildirim olarak uzun süredir daha büyük boyutlu bir model oluşturulması gerektiğini belirtiyorlardı. Bunun nedeni standart modelin daha geniş bileklerde oldukça küçük duruyor oluşu diyebiliriz. Google’ın aksine rakip olan şirketler birden fazla boyut seçeneği ile cihazlarını satışa sunuyor. Bu da büyük bir müşteri kaybına neden olmakta. Pixel Watch 3 ile ilgili şimdilik daha fazla ayrıntı maalesef ki mevcut değil.

iPhone SE 4’ün Render’ları Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu