Donanım ve Elektronik

iPhone SE 4’ün Render’ları Sızdırıldı!

iPhone SE 4'ün daha önce temel iPhone 14 modeliyle aynı pili kullanacağı öne sürülmüştü.

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone SE 4’ü bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sızıntı bilgisi gelen bu cihaz birkaç aydır söylentilere sahipti. Gerçekleşen bu sızıntı ile hazırlanan rapora göre, telefonun piyasaya sürebileceği tasarım ve özellik öğelerini listelendi. İşte detayları!

iPhone SE 4 ne zaman gelecek?

Bahsi geçen akıllı telefonun CAD görselleri, telefonun hakkında fikir olabileceğimiz netlikte internete sızdırıldı. Sızıntı sonrası teknoloji blog yayıncılarına göre cihazın beklenenden daha erken bir lansman ile kullanıcıların beğenisine sunulması mümkün. Hazırlanan rapora göre cihazın paylaşılan CAD görüntüleri ile ana sayfa düğmesinin yeni modelde olmayacağı görülmekte.

iphone-se-4

Raporda iddia edilene göre cihazın ekran kısmında 6,1 inçlik bir panel bulunması söz konusu. Paylaşılan tasarım görsellerine göre eski modelde olduğu gibi tek bir arka kamerayla donatılacak. Cihazın büyüklüğü neredeyse temel iPhone 13 veya iPhone 14 modelleriyle benzer olacak. Daha önce aktarılanlara göre ana menü butonu olacağı söylenen cihazda çıkan render görsellerine göre böyle bir tasarım tercih edilmemiş.

Hazırlanan rapora göre normalde 2025’te çıkması beklenen iPhone SE 4’ün bu yıl içerisinde iPhone 16 serisiyle birlikte piyasaya sürülebileceği iddia ediliyor. Tüm bunlara ek olarak, cihazın A15 Bionic çipe sahip olabileceği ve önceki aile üyelerine göre kamera ve ekranın daha iyi versiyonuna sahip olabilir.

Vivo X Fold 3 Pro’dan Bir Yeni Sızıntı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu