Donanım ve Elektronik

Google Pixel Watch 2 Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

Google'ın Pixel Watch 2'nin renkleri artık gizli değil. İşte detaylar!

Google Pixel Watch 2’nin, 4 Ekim’de düzenlenecek Made by Google etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulacağı doğrulandı. Bunun yanı sıra pek çok ürün daha tanıtılacağı açıklandı. Şirket daha önce akıllı saatin tasarımını ve renk seçenekleri ile ilgili yalnızca birini paylaşmıştı. Şimdi ise yeni bir sızıntı tüm renkleri duyuruyor!

Google Pixel Watch 2’nin renkleri!

İsimsiz bir kaynağın verilerine dayalı paylaşılan raporda Pixel Watch 2 kasası, önceki modele benzer şekilde Siyah, Gümüş ve Altın renk seçenekleriyle kullanıcıya sunulacak. Ayrıca Hazel, Obsidian, Charcoal ve Chalk renklerinde saat kordonu seçeneklerini olacağı sızdırıldı.

Google Pixel Watch 2 Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

ABD dışındaki dört varyantın da model numarası da raporda duyuruldu. Gümüş/Beyaz varyantın GA05027-GB ve GA05031-GB model numaralarını taşıdığı söyleniyor; Silver/Bay ise LTE ve Wi-Fi modelleri için sırasıyla GA05028-GB ve GA05032-GB model numaralarına sahip olabilir. Altın/Hazel ve Siyah/Obsidyen renk şemaları için model numaraları muhtemelen GA05026-GB/GA05030-GB ve LTE ve Wi-Fi çeşitleri için GA05025-GB/GA05029-GB olacağı iddia edildi.

Watch Ultra 2 ve Apple Watch Serisi 9!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu