Donanım ve Elektronik

OnePlus Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı!

OnePlus Watch 2 muhtemelen 1,43 inç AMOLED ekrana sahip olacak.

OnePlus Watch 2 kısa süre sonra piyasaya çıkmış olacak. OnePlus Watch 2’nin önceki modele göre yükseltmelerle geleceği biliniyordu. Daha önce sızıntılar gerçekleşmişti ancak şimdi şirket resmi olarak saatin tanıtımını gerçekleştirdi.

OnePlus Watch 2 Teknik Özellikleri!

Teknoloji şirketi OnePlus, X üzerinden paylaştıkları bir gönderi ile, yeni bir akıllı saatin yani Watch 2’nin piyasaya sürülmesinin yaklaştığını duyuran “Zamanı geldi” başlığının yanında saat kadranı taslağının göründüğü bir görsel paylaştı. Dairesel gövdeye sahip bu saat, üzerinde iki adet düğme ile görülüyor. Tanıtım posteri ayrıca şirket tarafından OnePlus Topluluğu gönderisinde de paylaşıldı. Bu paylaşımın içeriğinde ürünün ne olduğunu tahmin etmeleri istendi. Ancak yalnızca “yanlış cevapların” kabul edilebilir olduğunu ve “En iyi yanlış cevabın doğru ödülü kazanacağını” belirttiler.

oneplus-watch-2-2

Tüm bunların yanı sıra OnePlus Watch 2’nin 26 Şubat’ta tanıtılacağını bir ihbarcı iddia ediyor. Bu aynı zamanda ihbarcının akıllı saatin Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024 sırasında piyasaya sürüleceğine dair önceki iddiasının devamı diyebiliriz. Bu kongre 26-29 Şubat tarihleri ​​arasında Barselona’da düzenlenecek. Kısaca aynı kaynağın bahsettiğine göre özelliklerine baktığımızda 1,43 inç AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 yonga seti ile geleceği ve WearOS 3 veya WearOS 4 ile birlikte gönderileceği iddia edilmişti.

Nintendo Switch 2, 2025’e Ertelendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu