Teknoloji

Honor MagicBook Pro 16 Resmi Olarak Tanıtıldı!

Honor MagicBook Pro 16, teknik özellikleri neler? İşte detaylar!

Honor MagicBook Pro 16 bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yeni modelin gelişmiş yapay zeka destekli özelliklerle geleceği söyleniyor. Peki özellikleri neler? Gelin yakından bakalım!

Honor MagicBook Pro 16

Teknoloji şirketi Honor, X üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Honor MagicBook Pro 16’nın yapay zeka destekli özelliklere sahip yenilenmiş bir versiyonunun 26 Şubat – 29 Şubat tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan MWC 2024 etkinliğinde tanıtılacağının duyurusunu gerçekleştirdi. Tanıtım görselinde: “Hey SAM ve MAC, Magic ile, bir adım hepsini birbirine bağla” rekabet içerisinde bulunduğu Samsung ve Apple’a çatıyor ve çıkacak olan yeni bilgisayarlarının pazardaki diğer rakiplerinden “daha akıllı” olduğu iddiasını ortaya atıyor.

honor-magicbook-pro-16

Ayrıca akıllı telefonları, tabletleri ve PC’leri kesintisiz ekran yansıtma, dosya paylaşımı vb.’ye olanak sağlamak için bağladığı iddia edilen Magic-link özelliğine de tanıtımda yer vermiş. Honor, Honor MagicBook Pro 16’nın henüz görselini paylaşmadı. Ancak yapay zeka destekli gelişmiş özelliklere dair bilgileri ve cihazın Intel Core Ultra CPU’larla geleceğini işaret ediyor.  Honor MagicBook Pro’nun 2020 modeli çeşitli CPU modellerine sahipti. AMD Ryzen 5 4600H, AMD Ryzen 7 4800H, Intel Core i5-10210U ve Intel Core i7-10510U. 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanıyla birlikte sunulmuştu.

OnePlus Watch 2 Resmi Olarak Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu