Donanım ve Elektronik

Lenovo Legion Y700’ün özellikleri ortaya çıktı!

Lenovo Legion Y700 (2023) model tabletin tasarımıyla ve özellikleriyle ilgili herhangi bir soru işareti kalmadı.

Geçtiğimiz yıl Legion Y700‘ü oyun sever kullanıcılarının beğenisine sunan teknoloji şirketi Lenovo, çok yakında kullanıcılara bir sürpriz daha yapacak. Hal böyle olunca tabletin yenilenmiş bir versiyonunun tanıtılması beklenirken, sektörde sızıntılarıyla bilinen güvenilir isimler ve sızıntılar sayesinde teknik özellik gibi detaylar belli olmaya başladı. Peki Lenovo Legion Y700 (2023) kullanıcılara ne vaat ediyor? Gelin birlikte bakalım.

Lenovo Legion Y700 (2023) özellikleri

Çıkış tarihi yaklaşan Lenovo Legion Y700 (2023) modeli için resmi bir video paylaşıldı. Bu sayede tabletin tasarımıyla ilgili akıllarda herhangi bir soru işareti kalmazken, Digital Chat Station tarafından paylaşılan raporlarla da kilit teknik özellikleri açığa çıkmış oldu.

Lenovo Legion Y700

Paylaşılan videoda görüldüğü üzere Lenovo Legion Y700 (2023), önceki modelde bulunan oval kamera modülü yerine dikdörtgen kamera modülüyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tablet, selefi ile karşılaştırıldığında artık daha ince ve daha hafif bir yapıya sahip olacak. Bunun dışında iki kamerayı bünyesinde barındıracak ve iki adet USB-C bağlantı noktası ile kullanıma hazır olacak.

Lenovo’nun yeni akıllı tabletinde 8.8 inç 1.600 x 2.560 piksel çözünürlüklü 144 Hz yenileme hızı sunan LCD bir panel kullanılacağı bilinenler arasında yerini alıyor. Bunun yanı sıra 45W şarjı destekleyen 6.550 mAh’lik bir pilden gücünü sağlayacak. Son olarak cihazın tam kalbinde işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 bulunacağını dip not olarak ekleyelim.

Apple, M3 Mac Ürünlerini Bu Yıl Ekim Ayına Kadar Kullanıcılara Sunabilir!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu