Donanım ve Elektronik

Huawei Freebuds 5i Ön Satışa Çıkarıldı!

Huawei Freebuds 5i "Yüksek Çözünürlüklü Ses, 42 dB Çok Modlu Aktif Gürültü Engelleme, 28 Saat Müzik Çalma"

Huawei Freebuds 5i Ön Satışa Çıkarıldı! Huawei Freebuds 5i “Yüksek Çözünürlüklü Ses, 42 dB Çok Modlu Aktif Gürültü Engelleme, 28 Saat Müzik Çalma” özellikleriyle True Wireless Stereo (TWS) kulaklığın ön satışını yaptı. Fiyatına göre birinci sınıf özellikler ile dolu olan bir cihaz!

Huawei Freebuds 5i

Şık tasarımı, çoklu ANC ve EQ modları, farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında geçiş için çift cihaz sunarken Freebuds serisinden ses kalitesini ve Aktif Gürültü Engellemeyi (ANC) çalıştırmakta. Modanın en trend dokunuşları, zarif tasarımıyla vurgulanmış. Toz Mavisi ve Nebula Siyahı modelleri; buz ve çakıl taşı benzeri dokuların hissiyatını uyandırması planlanmış. Seramik Beyaz ise, tek bakışta zarafetiyle büyüleyen yeşim taşı görünümüyle hafızalara yerleşecek gibi görünüyor.

Kulaklık başlıkları selefine göre daha kısa ve 11% daha hafif. 3 farklı boya sahip yumuşak ve cilt dostu silikon kulaklık ucu sayesinde kişiselleştirilmiş konforu yaratmak üzerine tasarlanmış. Şarj kutusu, günlük yaşamda rahatlıkla yanınızda taşımanız için hafif bir yapıda oluşturulmuş.

Yapay zeka nöral ağı algoritmalarıyla desteklenen yapay zeka gürültü engelleme, sesinizi ortam
gürültüsünden arındırarak karşıya iletmek üzere hazırlanmış. Böylece çevrenizdeki tüm gürültüye rağmen, yüksek ve net bir sesle sesiniz aktarılır.

Çift dokunarak uzaktan çekim yapabilir, istediğiniz açıyı profesyonelce anı yakalayabilirsiniz. Sezgisel fonksiyonları kişiselleştirebileceğiniz bir cihaz! Geleneksel kulak içi tasarımların ötesinde Hibrit Gürültü Önleme Teknolojisine sahip olarak tasarlanmış. Şu an için çıkış fiyatı 1.699 TL online mağazada ön satışta ve ön sipariş dönemine özel 100 TL indirim verilmekte.

Teknik özellikleri

Kulaklık başına

Yükseklik: 30.9 mm

Genişlik: 21.7 mm

Derinlik: 23.9 mm

Ağırlık: Yaklaşık 4.9 g ± 0.2 g

Şarj kutusu

Yükseklik: 48.2 mm

Genişlik: 61.8 mm

Derinlik: 26.9 mm

Ağırlık: Yaklaşık 33.9 gr ± 1.0 gr

Ürün içerisinde :Kulaklıklar, Şarj kutusu, Silikon kulak uçları (üç boy)(Büyük, orta ve küçük boylar bulunmaktadır. Orta boy çift varsayılan olarak eklenmiştir.), USB-C şarj kablosu, Hızlı başlangıç kılavuzu (güvenlik bilgileri dahil), Garanti belgesi çıkıyor.

MacBook’lar 2023’de Vietnam’da Üretilecek!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu