Donanım ve Elektronik

Google Pixel 9 Görüntüleri Sızdırıldı!

Google Pixel 9'un teknik tarafında kullanıcıları ne bekliyor? İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Google‘ın yeni akıllı telefonu Google Pixel 9’un ilk görselleri internette ortaya çıkmaya başladı. Sızdırılan render görselleri telefonu mavi renkte olduğunu ve arkada üç kameranın yer aldığını gösteriyor. Detaylar haberimizin devamında!

Google Pixel 9 Teknik Özellikleri

Sızıntı görsellerde Google Pixel 9 Pro’nun CAD tabanlı hali açıkça görünmekte. Kaynak görselleri yayınladıktan sonra, başka bir ihbarcı ile ortak olarak Google Pixel 9’un görsellerini ve teknik özelliklerini önerdiği ve tahmin ettikleri bir rapor yayınladılar. Rapora göre cihaz, yeni iPhone 15 serisine benzeyen, kenarları düzleştirilmiş kompakt bir tasarıma sahip.

google-pixel-9

Telefon, üç sensörü ve bir LED flaşı barındıran yeniden tasarlanmış bir arka kamera modülüne sahip olacağı iddia edildi. Önceki aile üyelerinde yalnızca çift arka kamera bulunduğunu göz önünde bulundurursak, yeni üye için büyük bir yükseltme diyebiliriz. Raporda iddia edilen bir diğer durum ise kamera ünitesinin yeni bir periskop telefoto lens yer alıyor olması.

Sızıntılarda cihaz Pixel 9, mavi renkte görülüyor. Elbette cihaz daha fazla renk seçeneğine sahip olabilir. İddialara göre cihaz Ekim ayında Pixel 9 serisini duyuracak.

Asus Zenfone 11 Listelendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu