Teknoloji

Infinix Note 40 Pro’dan ilk Görüntü Geldi!

Infinix Note 40 Pro'nun teknik özellikleri neler? İşte detaylar!

Yeni cihaz Infinix Note 40 Pro’nun, birden fazla sertifika platformunda yer aldığı görüldü. Daha önce Google Play Console, Bluetooth SIG bazı spesifikasyonlarının sızdırıldığı görülmüştü. Son zamanlarda, ABD iletişim düzenleme kurumu Federal İletişim Komisyonu’nda (FCC) listelendiği görüldü. Gelin yakından bakalım…

Infinix Note 40 Pro

Kaynakların paylaştığı raporlara göre Infinix Note 40 Pro, FCC web sitesinde X6850 modeli olarak listeleniyor. Rapordaki bilgilere göre akıllı cihazın 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama varyantı olacak. Ancak başka varyantları olması da muhtemel. Ek olarak 5W kablosuz şarjın yanında 70W kablolu hızlı şarj desteği de alacağı söyleniyor. Rapora göre ayrıca Vintage Yeşil renk seçeneğiyle de sunulabilir.

infinix-note-40-pro

Cihaz için beklenen özelliklere baktığımızda 4G bağlantısını destekliyor olduğunu ve 6nm MediaTek Helio G99 yonga seti tarafından çalıştırılabileceğini görüyoruz. Cihazın listede boyutu 165mm x 76mm x 8mm olarak belirtilmiş. Yani 6,6 inçe oldukça yakın. Rapordaki iddiaya göre arka tarafta üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Bağlantı tarafında, telefonun WiFi 2.4/5.2/5.8GHz’in yanı sıra Bluetooth 5.3 ve NFC sunacağı söyleniyor. Kutudan çıktığı haliyle Android 14’te çalışabilir.

Google Pixel 9 Görüntüleri Sızdırıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu