Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy S23 FE Yakında Gelecek Mi?

Samsung Galaxy S23 FE'nin daha önce ekranı ile ilgili haberler yayılmıştı.

Teknoloji şirketi SAMSUNG Galaxy S23 FE’nin üzerinde çalışıldığını daha önce duyurmuştu. Akıllı cep telefonunun Bluetooth SIG’te görüntülendiği bazı teknoloji kaynakları tarafından açıklandı. Geçtiğimiz aylarda akıllı cep telefonunun 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED ekran ile geleceği duyurulmuştu ve tüm bunların yanı sıra cihazın tam kalbinde Snapdragon 8 Gen 1 SoC veya Exynos 2200 SoC bulunacağından bahsedilmişti.

Samsung Galaxy S23 FE ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy S23 FE Bluetooth SIG sertifikasında görüntülenerek dünyanın farklı ülkelerinde, farklı model numaralarıyla doğrulandı. Bu ülkeler ve model numaraları ise şu şekilde karşımıza çıkıyor; ABD için SM-S711U ve SM-S711U1, Kanada ve küresel pazar için SM-S711W ve SM-S711B, Çin, Tayvan ve Hong Kong için telefon SM-S7110 model numarasına sahip.

Samsung Galaxy S23 FE Yakında Gelecek Mi?

Geçmişte ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy S23 FE’nin 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED ekrana sahip olacağı ve tam kalbinde bulunacak Snapdragon 8 Gen 1 SoC veya Exynos 2200 yonga setinden güç alacağı söylenmişti. Cihazın kamera kısmında ise görüntü sabitleme özelliğine sahip 50 megapiksel birincil kamera, 8 megapiksel ikincil kamera ve 12 megapiksel telefoto kamera içeren üçlü arka kamera ile gelmesi kuvvetle muhtemel. Ancak akıllı telefonun piyasaya sürülmesiyle ilgili henüz resmi bir açıklama hala gerçekleşmiş değil.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu