Donanım ve Elektronik

Oppo Find N3 Flip’in Tanıtımını Yapıyor!

Dikey katlanabilen akıllı telefon, ne zaman raflarda yerini alacak? İşte detaylar!

Oppo Find N3 Flip çok güncel bir akıllı telefon sayılmaz. Oppo Find N2 Flip’in yinelenen bir güncellemesi demek mümkün. Oppo bu akıllı cihazda dikey katlama formunu tercih etmiş.

Oppo Find N3 Flip

Bir kaynak Oppo Find N3 Flip’in “büyük olasılıkla” 12 Ekim’de Hindistan’da piyasaya sürüleceğini iddia etti. Bunu destekleyen tek resmi açıklama ise Oppo’nun resmi X (Twitter) hesabında son gönderisinde katlanabilir modelin de “çok yakında” geleceğine dair tweet atması diyebiliriz. Oppo Find N3 Flip, 23 Ağustos’ta Çin’de piyasaya sürülmüştü ancak pek çok pazarda yer almamıştı.

oppo-find-n3-flip

Akıllı telefon üç renkte piyasaya sürülmüştü. Bunlar, Mirror Night (siyah), Mist Rose (pembe) ve Moonlight Muse (altın). Çekirdek donanım açısından telefon, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş bir Dimensity 9200 SoC tarafından desteklenmekte. Global versiyonun temel özelliklerinin Çin modeline benzer olmasını beklenmekte. Önceki model, çıktığı zamanki rakibi Samsung Galaxy Z Flip 4 gibi, sabit ve üçüncü taraf uygulamalar için yalnızca bazı Widget’ları destekliyordu. Ancak küresel modellerde dağıtıldığı bölgeye ait Widget’larda dahil edilebilir.

oppo-find-n3-flip

Naughty Dog’un 25 Çalışanı ile Yollarını Ayırdı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu