Donanım ve Elektronik

Apple Beats Studio’dan 2 Yeni Üye Yolda!

Apple Beats Studio serisi için iki yeni üye eklemek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Apple Beats Studio’dan 2 Yeni Üye Yolda! İşte detaylar.

Teknoloji şirketi Apple yaklaşık altı yıl önce çıkardığı ürünleri sonrasında Beats Studio serisine model çıkarmamakta. Fakat artık zamanı sanıyoruz ki geldi. 9to5Mac’te yayınlanmış olan bir habere göre, yeni çıkacak olan Beats Studio Pro yakında teknoloji severleri beğenisine sunulacak.

Apple Beats Studio 2 Yeni Üyesi!

Aradan geçen zaman sonunda şirketin çıkaracağı yeni kulaklıklar için teknoloji severlerin beklentisi oldukça fazla. Bu beklentilerden bazılarına değinmemiz gerekirse Studio Pro modelinde aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod performansını iyileştirecek yeni özel bir çip bulunması eklentisinin yanı sıra seride ilk defa kullanılacak kişiselleştirilmiş uzamsal ses desteği ve USB-C girişi üzerinden hızlı şarj desteği de kulaklıkta gelmesi beklenenler diyebiliriz.

Apple Beats Studio

Ayrıca Studio Pro’nun görsel açıdan Studio 3 modeline benzeyeceği söylentileri de bir hayli fazla. Tasarımda gidilen değişiklik ne diyecek olduğumuzda ise kulaklığın yan kısmında konumlandırılan “Studio” yazısı kaldırılmış. Ek olarak şirketin moda tasarımcısı Samuel Ross ile yeni kulaklıklar için ortak çalışma yürütüldüğü de konuşulanlar arasında. Yeni Studio Pro için konuşulan renkler ise siyah, mavi, beyaz ve kahverengi seçenekleri olacağı iOS 16.5 kodlarında görülmekte.

Beats Studio Pro ürünlerinin yanı sıra Studio Buds Plus modeli de tanıtılabilir. Buds+ isimli modelde ses paylaşımı, otomatik cihaz değişimi ve hey siri entegrasyonu gibi özelliklere sahip olabilir. Şu an için tüm bahsettiğimiz cihazların herhangi resmi tanıtım tarihi ya da fiyat bilgisi bulunmadığını dip not olarak eklemekte fayda var.

Dell XPS 13 Plus 13. Nesil Intel ile Yenilendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu