Donanım ve Elektronik

Acer RX 7600 Bifrost MSRP Açıklandı, 399 Euro Olarak Belirlendi!

Acer RX 7600 Bifrost MSRP açıklandı ! İşte detaylar..

Acer bulabileceğiniz en harika grafik kartlarını üretirse şaşırmamak gerek. Çünkü şirket bu tür ürünler için pazara renk ve çeşitlilik katmaya karar verdiğini açıkladı. Daha önce Nvidia ve AMD grafik kartları üretmeyi hedefleyen Acer, Computex 2023’te özel yapım Radeon RX 7600 olan ilk AMD Radeon grafik kartını görücüye çıkardı.

Acer RX 7600 Ekran Kartı!

Predator GPU serisinin en yeni üyesi olan Radeon RX 7600 Predator Bifrost GPU’nun resmi MSRP’si 399 € olduğunu şirket bir basın açıklamasında açıkladı. Bahsi geçen kart, Acer tarafından üretilen ilk Radeon grafik kartı olma özelliğine sahip. Etkinliğin önemi göz önüne alındığında, özel bir sürüm sipariş edilebilirdi, ancak bunun yerine şirket bulabildikleri en yavaş Radeon RX 7000 kartıyla etkinliği tamamladı.

acer-rx7600

Radeon RX 7600, başlangıçta Avrupa’da 299 € karşılığında piyasaya sürüldü. Ancak bu ilk fiyat, piyasanın nabzını  yansıtmak adına hızla aşağıya doğru revize edildi. Ertesi gün kartın, İspanya’daki en düşük fiyatı 259 € olarak görüldü. Bu sınırlı süreli teklif fiyatlandırması, şaşırtıcı bir şekilde kısa süreli olmadı. Bu, Predator modelinin 399 € olarak belirtilen fiyatının piyasada sadece gülünç değil, aynı zamanda gerçek fiyatlandırma olduğu konusunda şüphelere neden oldu.

İspanyol bir haber kuruluşu olan El Chapuzas Informatico’ya göre şirket, 399 €’luk fiyatın bir yazım hatası olmadığını kabul etti. Bu, bugün erken saatlerde yayınlanan resmi basın açıklamasını doğrular nitelikte oluyor. İspanya’da müşteriler Radeon RX 7600 ( 259 € ile en düşük ) ve Radeon RX 6700 XT (en yüksek) ( 350 € ) arasında seçim yapabilme şansına elbette sahipler. RTX 4060 Ti 8GB varyantı da mevcut olarak görünüyor ve etiket fiyatı 399 € . En iyi seçim olmayabilir, ancak çözünürlüğe bağlı olarak performansı %20 ila %40 oranında artırabilir bir seçenek.

HONOR X5 Plus Spesifikasyonları Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu