Donanım ve ElektronikTeknoloji

ZTE Nubia Z50 Ultra Tanıtım Tarihi Belirlendi!

ZTE Nubia Z50 Utra modelinin tanıtım tarihi açıklandı.

ZTE Nubia Z50 Ultra Tanıtım Tarihi Belirlendi! İşte detaylar.

ZTE Nubia Z50 Ultra adını taşıyacak olan yeni akıllı telefon modelinin tanıtım tarihi açıklandı. Piyasaya hazırlık yapan şirketin dördüncü nesil ekran altı kamerasına sahip olacak bu cihaz 7 Mart’ta resmi olarak görücüye çıkarılacak. Bu yeni nesil kamera şirket tarafında Neovision olarak adlandırılmakta.

ZTE Nubia Z50 Ultra

Gelelim bu cihazın teknik kısmına. Nubia Z50 Ultra 16 megapiksel ön kameraya sahip olacak. Aynı zamanda 6P lens, 2.24 piksel büyüklüğü, f/2.0 diyafram genişliği de bu kameranın özellikleri arasında belirtilebilir. Kamera 6.8 inçlik AMOLED ekranın içine yerleştirilecek. Bu ekranın BOE tarafından üretiminin yapıldığı verilen bilgiler arasında yerini almakta. ZTE Nubia Z50 Ultra

ZTE‘nin yaptığı paylaşımları dikkatli incelediğimiz zaman internette sızıntı olarak geçtiğimiz aylarda görüntülenen çizimleri doğrulamakta. Cihazın kenarlarının düz olduğu ve sağ kenarında bildirim kızağı ilk göze çarpanlar arasında yerini alıyor. Cihazın güç butonu ve ses kontrol tuşları da aynı kenara konuşlandırılmış. Ekran ve ahize arasında gördüğümüz gümüş renkli parçanın ise ikinci bir stereo hoparlör görevi olduğu belirtilenler arasında bulunmakta.

Nubia Z50 Ultra adlı bu modelin, snapdragon 8 gen 2 ile geleceği söylentileri bulunmakta. Cihazın Nubia Z50 modelinde de aynı işlemci görüntülenmesi bu söylentileri kuvvetlendirmekte. Ayrıca Z50 modelinde bulunan 64 megapiksel ana kameranın  Z50 Ultra modelinde olup olmayacağı hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmamakta. Cihazın tanıtımı öncesinde daha fazla bilgi paylaşımının şirket tarafından yapılması beklenenler arasında bulunmakta.

Honor Magic 5 ve Magic 5 Pro Ayrıntıları Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu