Donanım ve Elektronik

Xiaomi Watch 2, Watch S3, Smart Band 8 Tanıtıldı!

Şirket cihazların tanıtımını MWC 2024 aracılığı ile gerçekleştirdi. İşte detaylar!

Xiaomi Watch 2 ve çıkışı merakla beklenen diğer cihazlarını teknoloji şirketi Xiaomi Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024’te küresel olarak tanıttı. Şirket, bu akıllı saatlerin yakında Avrupa da dahil olmak üzere belirli pazarlarda satışa sunulacağını duyurdu. Gelin detaylara beraber bakalım…

Xiaomi Watch 2
Xiaomi Watch 2

Xiaomi Watch 2 teknik özellikleri

Xiaomi’nin yeni Watch 2 isimli akıllı saatinin ekran tarafında 1,43 inç AMOLED yer almakta. Saatin tam kalbinde 2 GB RAM ve 32 GB yerleşik depolamayla eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 yer alıyor. Akıllı saat şirketin iddialarına göre 65 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Xiaomi Watch S3
Xiaomi Watch S3

Xiaomi Watch S3 teknik özellikleri
Xiaomi Watch S3 de Watch 2 modelinde olduğu gibi 1,43 inç AMOLED ekran ile kullanıcılara sunuluyor. Xiaomi’nin yeni HyperOS’u da bu saatte çalışır halde gelmekte.Bluetooth çağrısını destekler ve kalp atış hızı monitörü, kandaki oksijen seviyesi, uyku düzenleri, adet döngüleri vb. dahil olmak üzere sağlık ve fitness uygulamalarını kullanıcılarına sunuyor.

Şirket bu akıllı saatinin 15 güne kadar çalışma süresi sunduğunu iddia ediyor. Watch S3 dört renk seçeneğiyle sunuluyor. Bunlar: Okyanus Mavisi, Krom Sarısı, Çift Tonlu Seramik (Siyah ve Yeşil) ve Gökkuşağı.

Xiaomi Smart Band 8 Pro
Xiaomi Smart Band 8 Pro

Xiaomi Smart Band 8 Pro teknik özellikleri
Xiaomi’nin en yeni Smart Band 8 Pro’su, 60Hz yenileme hızına ve Corning Gorilla Glass Victus korumasıyla 1,74 inç AMOLED ekrana sahip. Şirket 14 güne kadar pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Xiaomi Watch S3’te olduğu gibi pek çok sağlı takip uygulamasını kullanıcısına sunuyor. Gelelim saatlerin fiyatına.

Xiaomi Watch 2 199 Euro’ya sunulurken, Smart Band 8 Pro 69 Euro’ya satışa sunuluyor. Cihazlar bazı pazarlarda raflarda yerini almaya başladı kısa süre sonra satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Ring’in MWC 2024’te Görünecek!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu