Teknoloji

Samsung Galaxy Ring’in MWC 2024’te Görünecek!

Samsung, Galaxy Ring'in MWC'deki akıllı sağlık serisinin gözdesi olmaya aday. İşte detayları!

Samsung Galaxy Ring’in şu anda Barselona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024’te yer alacağı açıklandı. Güney Koreli teknoloji yapay zeka ürünlerini daha da genişletecek. Daha önce bir rapor Galaxy Ring’in üç farklı renk ve birden fazla boyutta mevcut olma iddiası ile paylaşılmıştı.

Samsung Galaxy Ring Görücüye Çıkacak!

Teknoloji devi Samsung resmi olarak yayınladığı bir duyuru ile Galaxy Ring’in MWC 2024’te “ilk kez halka açık olarak sergileneceğini” aktardı. Şirket, Galaxy Ring’in yeni bir sağlık kategorisi ürünü olacağını duyurdu. Geliştirilmiş Samsung Health platformuna bağlanarak kullanıcıya hizmet sağlayacak. Henüz cihaza dair resmi bir görüntü paylaşılmadı.

samsung-galaxy-ring

Diğer yandan Güney Koreli teknoloji devi, kongrede Galaxy AI’ya dikkatleri çekeceklerini aktardı. Samsung daha önce AI özelliklerini mevcut akıllı telefonlarında yer alacağını duyurmuştu. Ancak şimdi yapay zeka ürün kartelasının genişletileceği ortaya çıktı. Şöyle ki Galaxy Book 4 serisi ve Galaxy Watch 6 serisinin her ikisi de, Galaxy AI özelliklerine sahip olacak. Dizüstü bilgisayarlar “akıllı üretkenlik” özelliklerine, akıllı saatler ise “akıllı sağlık” özelliklerine sahip halde kullanıcılara sunulacak.

Sony PS5’in ‘Pro’ Sürümünü Hazırlıyor! “

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu