Donanım ve Elektronik

Xiaomi Smart Band 8!

Xiaomi Smart Band 8 kayışlarının çift parçalı geleceği açıklandı.

Xiaomi Smart Band 8! İşte detaylar.

Akıllı teknolojilerin üreticisi Xiaomi, Smart Band 8 Güney Kore’de onay aldı. NRRA onayı sonrası resmi olarak kayıtlarda Smart Band 8’in görüntülenmesi başladı. Görüntülenebilen kaynak görsellerde yeni akıllı bilekliğin eski versiyonlarında olduğu gibi kapsül şeklindeki tasarımından vazgeçemediğini fakat yeni model Xiaomi Smart Band 8’in kayış kısmında çok dikkat çekici bir değişikliğe gidildiği anlaşılmakta.

Xiaomi Smart Band 8
Xiaomi Smart Band (Resmi siteden temsili olarak eklenmiştir. Cihaz, Xiaomi akıllı bileklik 7 modeline aittir.)

Şu ana kadar Xiaomi Smart Band bilekliklerinde tek parça halinde kauçuk kayışları kullanmaktaydı. Ancak Smart Band 8’de işler değişmiş. Söz konusu olan yeni bilekliklerde iki parçalı bir kayış kullanımı tercih edilmiş. Yani Xiaomi kullanıcılarına bu yeni bileklikle yeni bir tasarım sunmakta.

Teknoloji devi Xiaomi iki parçalı kayış stilini daha öncelerde diğer giyilebilir ürünlerinde çözüm olarak kullandığını görmüştük. Redmi Watch 3 ve Smart Band 7 Pro adlı bu iki modelinde de iki parçalı kayışların kullanıcılara sunulduğunu anımsayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Xiaomi piyasaya çıkardığı en uygun fiyatlı bileklikleri için ilk kez bu kullanımı devreye sokuyor.

Xiaomi Smart Band 8

Haberin başında da aktardığımız gibi NRRA’nın kayıtlarında bu cihaz görünür halde. Ancak Xiaomi Smart Band 8 ile ilgili herhangi bir teknik bilgi bulunmamakta. NRRA’da görüntülenen bir diğer ayrıntı ise bu akıllı bilekliğin M2239B1 model numarasıyla dünyanın pek çok noktasında sertifika almış olduğu. Bu da bizlerin şirket tarafından kısa zaman içerisinde resmi duyuru ile karşılaşacağı fikrine yakınlaştırmakta.

Şu an için henüz bir resmi duyuru, teknik bilgi veyahut resmi duyuru (çıkış-tanıtım) tarihi bilgisi bulunmamakta.

“Fujifilm Instax Mini 12 Fotoğraf Makinesi Yolda!”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu