Donanım ve Elektronik

Xiaomi 14 Hakkında İlk Bilgiler Çıktı!

Xiaomi 14 hakkındaki ilk ulaşılan bilgiler!

Xiaomi 14 Hakkında Bilgiler Çıktı! Xiaomi 14 hakkındaki ilk ulaşılan bilgiler! İşte detaylar..

Xiaomi 13 akıllı cihazı henüz piyasaya çıkarılmışken bir sonraki seri için şirket çalışmalarını hızla sürdürmeye başlamış görünüyor. Şimdilerde ise yeni çıkacak akıllı cihaz 14 hakkında bilgiler yayıldı.

Xiaomi 14 hakkındaki ilk ulaşılan bilgiler!

Xiaomi 13 serisi akıllı telefonlar piyasaya sürülmesinin üzerinden çok zaman geçmemişken devam modelleri ile ilgili bilgiler bazı teknoloji içeriği üreten sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya başladı. Güvenilir kaynaklardan biri olan internet aleminin teknoloji sızıntılarının kaynağı olarak bilinen Digital Chat Station adlı kullanıcı, serinin 14. ‘sü hakkındaki ilk detayları açıkladı.

Çin’den yayınlanan kaynağın paylaştıklarına göre Xiaomi 14 ve 14 Pro akıllı cep telefonları bu yılın sonunda yani aralık ayında tanıtılacağı söz konusu. Digital Chat Station standart Xiaomi 14 ile kullanılması üzere 90W şarj cihazının geliştirildiğini aktardı. Bahsi geçen adaptör MDY-14-EC model numarası ile halihazırda zaten onaylanmış görünüyor.

Xiaomi 13 Ultra yolda!

Xiaomi 13’ün standart versiyonunda 67W hızlı şarj sunulmakta bu yüzden bahsi geçen 90W’luk modeller önemli bir gelişme olmuş olacak. Teknoloji devinin Xiaomi 13 serisinin çıkacak son modeli Xiaomi 13 Ultra’yı yakın zamanda çıkaracağı bilinenler arasında. Tahmini olarak 2023 yılının nisan ayında piyasaya sürülme ihtimali kuvvetle muhtemel.

Teknoloji şirketi Xiaomi bahsi geçen modeli 27 Şubat – 2 Mart tarihinde gerçekleşmesi planlanan 2023 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmayacağı konuşulanlar arasında.

“Galax RTX 4070 Ti Hof” ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu