Donanım ve Elektronik

Vivo Y78+’ın Özellikleri Hakkında ilk Detaylar!

Vivo Y78+’ın özellikleri hakkında ilk ipucu resmi kayıtlarla verildi.

Vivo Y78+’ın Özellikleri Hakkında ilk Detaylar! Gelin birlikte bakalım.

Teknoloji üretici firmalarından Vivo Y77 serisiyle ana vatanı Çin’de önemli bir başarı elde etmişti. Şirket şimdi de bu serinin yeni bir aile üyesini çıkarmaya hazırlanıyor. Serinin üyelerinden biri olan Vivo Y78+, Vivo V2271A model numarasıyla Çin’in sertifika kurulu TENAA’nın kayıtlarında geçtiğimiz gün görüntülendi.

Vivo Y78+’ın özellikleri neler?

Çıkması planlanan akıllı cihazın TENAA kayıtları, telefonun özellikleri konusunda fikir sahibi olmamıza olanak sağlıyor. Kayıtlarda telefonun pilinin minimal kapasitesi 4900 mAh olarak gösterilmekte. Bu da telefonun tipik pil kapasitesinin, tıpkı selefi gibi, 5000 mAh olacağı anlamına geldiğini söylememiz yanlış olmayacaktır.

Vivo Y78

Yakın zamanda çıkacağı düşünülen yeni akıllı cihazda üç kameranın bulunduğu da kayıtlar sayesinde anlaşılıyor. Ancak bu kameranın özellikleri konusunda bir bilgi verilmemekte. Vivo’nun bu telefonu sadece Çin’de piyasaya süreceği, uluslararası pazara ise telefonun Y78 isimli daha “hafif” bir versiyonunu çıkartacağı söylentileri olduğunu belirtmekte fayda var. Şu an için telefonun herhangi bir tasarım görseli bulunmamakta. Vivo Y78+ hakkında daha fazla detayın yakında tasarımı gösteren görsellerle birlikte gün yüzüne çıkması beklentisi teknoloji severler tarafında bulunmakta.

Yeni üye akıllı cep telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity ailesinden bir işlemci bulunacağı söylenmekte. Yenileme hızı yüksek Full HD+ çözünürlüklü ekran ile kullanıcıya sunulması da beklentiler arasında bulunmakta. Hızlı şarj desteği gibi özelliklerin de telefonda kullanıcıları karşılaması öngörülmekte. Telefonun Çin’de OriginOS Ocean, diğer ülkelerde ise Funtouch OS kullanıcı arayüzüyle çıkmasına kesin gözüyle bakılanlar arasında olduğunu da dip not olarak ekleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu