Donanım ve Elektronik

Vivo X100 Serisi Lansman Tarihi Belirlendi!

Vivo X100, özellikleri neler? İşte detaylar!

Vivo X100 serisinin, önceki serisine benzer üç model içereceği konuşuluyor:  Vivo X100, Vivo X100 Pro ve Vivo X100 Pro+. Telefonların teknik özellikleri ve tasarım görselleri geçtiğimiz birkaç hafta içinde internete sızdırılmıştı. Şimdi ise şirket Vivo X100 serisinin lansman tarihini resmi olarak doğruladı.

Vivo X100 Serisi Hakkında Resmi Bilgiler!

Şirket bir blog üzerinden resmi olarak Vivo X100 serisinin Çin’de 13 Kasım‘da piyasaya sürüleceğini doğruladı. Akıllı cep telefonlarının beraberinde şirket BlueOS’lu Vivo Watch 3’ü piyasaya süreceğini de doğruladı. Tüm bunların yanı sıra yakında çıkacak olan Vivo X100 Pro’nun tasarımıyla ilgili teaserlar resmi olarak teknoloji severler ile paylaşıldı.

vivo-x100-serisi

Vivo X100 Pro’nun 1 inç Sony IMX989 birincil arka sensör, ultra geniş lensli Samsung JN1 sensör ve 4,3x optik yakınlaştırmalı OmniVision OV64B telefoto lense sahip olması bekleniyor. Ana modelde, birincil kamera olarak Sony IMX920 sensörüne ve 3x optik yakınlaştırmalı telefoto lense sahip olması dışında benzer kamera taşıması beklenmekteydi.

Ayrıca bu seri telefonların LPDDR5T RAM taşıması bekleniyor. Ana modelin tam kalbinde ise muhtemelen MediaTek Dimensity 9300 SoC bulunacak. Pro modelinde ise Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile kullanıcıya sunulacağı iddia ediliyor. Sınıfının en iyisi Vivo X100 Pro+’ın kalbinde yer alacak işlemci ise Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 3 SoC olacak.

Siemens, Microsoft ile İşbirliği Yapıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu