Donanım ve Elektronik

Tecno Spark 20 4G ve Spark 20 Pro Sızdırıldı!

Tecno Spark 20 4G'nin Aralık ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tecno Spark 20 4G serisinin yakında piyasaya çıkarılacağı konuşulmakta. Serinin muhtemelen Tecno Spark 20 serisi, temel model, Spark 20 Pro ve Spark 20 Pro+ olmak üzere üç modeli içermesi bekleniyor. Cihazın lansman öncesinde bazı teknik özellikleri sızdırıldı. İşte detaylar!

Tecno Spark 20 4G ve Spark 20 Pro

Sızıntı kaynağının yayınladığı rapora göre yakın zamanda Google Play Console veri tabanında da tespit edilen akıllı cep telefonu Tecno Spark 20 4G’nin görselleri de paylaşıldı. Akıllı telefon üç farklı renk seçeneğine sahip. Bunlar siyah, açık mavi ve beyaz renkler olarak karşımıza çıkıyor. Kaynağın paylaştıklarına göre Tecno Spark 20 4G’nin 4 GB RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli bir yonga seti ile gelebileceği iddiası bulunuyor.

tecno-spark-20-4g

Kaynağa göre bu işlemci MediaTek Helio G85 SoC olacak. Tüm bunların yanı sıra 8 GB RAM alacağı ve 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle geleceği söyleniyor. Kaynağa göre akıllı telefonun kamera tarafında 50 megapiksel yapay zeka destekli birincil kamera sensörü yer alacak. Öz çekimler için ise 32 megapiksel sensör bulunacağı söylenmekte.

 

iQoo Neo 9 Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu