Donanım ve Elektronik

iQoo Neo 9 Sızdırıldı!

iQoo Neo 9'un şemalası sızdırıldı. Cihaz ile ilgili bazı detaylar açığa çıktı. İşte detaylar!

iQoo Neo 8 çıkışı sonrası henüz küresel pazarlarda piyasaya sürülmedi. Ancak iQoo Neo 9’a ilgili sızıntılar şimdiden ortada dolaşmaya başladı. Son gelen sızıntıda bazı bilgiler açığa çıkmış oldu. Gelin yakından inceleyelim.

iQoo Neo 9

İhbarcı Çinli bir blog üzerinden iQoo Neo 9’un şemalarını sızdırdı. Kaynağın paylaştığı görsele göre akıllı telefonda çift arka kamera ünitesi var olduğu görülmekte. Birincil ve ikincil sensörler, çift LED flaş ünitesinin yanında sol üst köşede konumlandırılmış. Tüm bunların yanı sıra kaynağın iddiasına göre iQoo Neo 9, 6,78 inç ekranla kullanıcıya sunulacak. Bir önceki cihaz da benzer şekilde1,5K çözünürlük bir ekrana sahipti.

iqoo-neo-9
Bahsi geçen şema

Henüz resmi bir açıklama olmasa da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde iQoo Neo-9 ve iQoo Neo-9 Pro’yu duyurulabilme ihtimali varsayılmakta. Cihaz hakkında söylenen diğer iddiaların arasında 16 GB’a kadar RAM ve 256 GB dahili depolamayla eşleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile çalışacağı bulunmakta. Kamera kısmında 50 megapiksel Sony IMX920 1,49 inç sensör olacağı söylenmekte.

Samsung Galaxy A55 Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu