Donanım ve Elektronik

TCL CES 2023 Kapsamında Teknolojik Aletlerini Tanıttı!

TCL CES 2023 Kapsamında Akıllı Yaşam Ekosistemini Sergiledi!

TCL CES 2023 Kapsamında Teknolojik Aletlerini Tanıttı!  İşte detaylar!

TCL teknolojik ev aletleri kategorisinde pek çok yenilikçi aletini sergiledi. Akıllı cihazların ilki olan TCL TV’ler 98 inç büyüklüğüne kadar “Geliştirilmiş, genişletilmiş ve yeniden markalanmış” QLED TV’lerinin piyasaya çıktığını da CES 2023’ te duyurdu.

TCL, CES23’te yeni çıkarttıkları televizyonların “Son teknoloji oyun performansı” ve “sinema kalitesi” sunabilecek ses performansına sahip hoparlörlerini tanıttı. Evinizde sinema hissini tatmak istiyorsanız TCL, Quantum Dot Color Teknolojisi ile 75 inç’ ten tam 98 inç ’e kadar birinci sınıf QLED TV’lerini de fuarda tanıttılar.

TCL CES 2023 Kapsamında Akıllı Yaşam Ekosistemini Sergiledi!

TCL CES23 ,TCL reklam görseli.
TCL CES23 ,TCL reklam görseli.

FreshIN AC Teknolojisini

TCL CES2023’te akıllı ev ve yaşam teknolojisi kategorisinde bulunan şirketinin fuar içerisinde gururla sergilediği bir diğer ürünü ise FreshIN AC oldu. Bu ürün temiz havanın dışarıdan içerisine taşınmasına yardımcı olan bir temiz hava sistemi teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor.

TCL CES2023’teki tanıtımına göre FreshIN AC Teknolojisi, hava kalitesini ölçebiliyor ve sonuçları üzerinde bulunan yerleşik sensörler vasıtasıyla size sunuyor. Bu hava temizleme cihazının oksijen ve nem seviyelerini arttırmaya yardımcı bir cihaz olduğu tanıtımında aktarılan bilgiler arasında bulunuyor.

TCL, akıllı cep telefonlarını da fuarda tanıttı !

TCL CES2023 kapsamında yeni serisi olan TLC 40 R 5,TLC 40 SE, ve TCL 408 gibi telefonlarını içeren TCL 40 serisini de sergiledi. Bu serideki her bir cihaz NXTVISION ekran teknolojisine sahip olarak hazırlanmış. 50 MP AI destekli kameraları da telefonların üzerine konuşlandırılmış.

TCL CES2023’te ürünlerini en iyi şekilde pazara sundu. TCL teknolojik ürünlerinin satışı ülkemizde de bulunmakta. Peki siz daha önce bu şirketin ürünlerinden birini denediniz mi? Yorumlarda buluşalım!

“Intel Core i9-13900KS Tanıtıldı!”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu