Donanım ve Elektronik

Sony Xperia 1 V Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Sony Xperia 1 V tanıtım tarhi resmi olarak duyuruldu.

Sony Xperia 1 V Tanıtım Tarihi Duyuruldu! İşte detaylar.

Teknoloji sektöründe önümüzdeki mayıs ayı akıllı telefon pazarı üzerine oldukça hareketli geçiyor olacak. Hemen hemen her şirket mayıs ayı içerisinde yeni telefonlarını tanıtmış olacak. Sony şirketi de bu kervana katılanlar arasında yerini alıyor. Sony Xperia 1 V modelini 11 Mayıs günü resmi olarak teknoloji severlerin beğenisine sunacak.

Sony Xperia 1 V!

Sony şirketinin yapmış olduğu paylaşıma göre, yapılması planlanan tanıtım etkinliği Japonya’da Türkiye saatine göre 13.00’da (TSİ 6.00) başlayacak. Şirket bu etkinliğe fiziksel olarak katılamayanlar için etkinliği YouTube kanalı üzerinden canlı olarak teknoloji severler ile paylaşacak. Uzun süredir beklenen model Sony Xperia 1 V, hakkında pek fazla sızıntı bilgi paylaşılmamıştı. Ancak elde edilen bilgilere bakıldığında tasarımsal olarak çok tanıdık bir cihaz ile karşılaşacağız.

Sony Xperia 1 V

Şirketin yeni cihazı hakkında bulunan bir söylentide Xperia 1 V, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile gelecek. Akıllı telefonun arkasında 12 megapiksel ana kameraya eşlik eden 12 megapiksel periskop kamera ve 48 megapiksel ultra geniş açılı kamera bulunacak. Biraz önce belirttiğimiz gibi cihaz hakkında pek bir bilgi bulunamamakta. Resmi bir açıklama olmaması söylentilerin oluşmasına ortam hazırlıyor. Neyse ki 11 mayıs günü aklımızdaki tüm soruların cevabını öğrenebileceğiz.

Xiaomi Mix 5 Özellikleri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu