Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy Z Fold 6 En İncesi Olacak!

Samsung'un yakında gelecek akıllı cep telefonu Galaxy Z Fold 6 ile birlikte daha uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon da piyasaya süreceği iddiası ortaya atıldı. İşte detayları!

Samsung Galaxy Z Fold 6, bu yılın son çeyreğinde Galaxy Z Flip 6 ile birlikte tanıtılabileceği iddia edildi. Henüz resmi bir açıklama bulunmasa da iddia edilen katlanabilir cihazlarla ilgili bilgiler sızdırılmıştı. Şimdi çıkan yeni bir rapor, Galaxy Z Fold 6’nın şimdiye kadarki en ince Samsung katlanabilir telefonu olacağı iddiasını taşıyor. Gelin birlikte bakalım…

Samsung Galaxy Z Fold 6 ile ilgili çıkan yeni raporda neler var?

Teknoloji sızıntıları ile ünlü bir kaynak X üzerinden gelecek olan yeni Galaxy Z Fold 6’nın önceki aile üyesi ile karşılaştırmalı bir gönderi paylaştı. Kaynağa göre, katlanabilir akıllı telefonların boyutlarında değişim olacak ve yeni gelecek cihaz daha minimal olacak. Kaynağın hazırladığı rapora göre değindiği en önemli nokta, yeni aile üyesi daha ince bir tasarıma sahip olacak şekilde geleceği diyebiliriz.

samsung-galaxy-z-fold-6

Rapora göre Galaxy Z Fold 6,11 mm kalınlığıyla Güney Koreli teknoloji devinin şimdiye kadarki en ince katlanabilir akıllı telefonu olarak piyasada yerini alacak. Model üzerinde yapısal bütünlüğünden ödün vermeden boyut değişikliği elde etmek için Galaxy S24 Ultra’da olduğu gibi titanyum çerçeve kullanabileceği ihtimalinin oldukça yüksek olduğu söyleniyor. Değinilmesi gereken bir diğer nokta ise kısa süre önce gelen sızıntı bilgiye göre, Galaxy Z Fold 6’nın Galaxy S24 Ultra ile aynı ana kamerayla gelebileceğini iddiası olur.

Borderlands film fragmanı geldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu